Odkryjemy Honeycomb końcem 2023 roku

Minął niespełna rok odkąd zespół ze studia Frozen Way – twórców serii House Flipper – zapowiedział nowy tytuł – Honeycomb. Twórcy nie próżnowali i od tamtego czasu poczynili spore postępy w pracach nad grą, którymi teraz chcieliby podzielić się z graczami. Studio z radością ogłasza, że Honeycomb ukaże się już pod koniec 2023 roku.


Zapowiedziane jeszcze w czerwcu 2021 roku, Honeycomb, jest pierwszoosobową survivalową piaskownicą z otwartym światem, w którym gracze mogą wcielić się w bioinżynierów. Stworzona na silniku Unreal Engine 5 gra powierzy graczom zadanie zanurzenia się w świat i eksploracji pięknej, aczkolwiek niebezpiecznej planety Sota7. By przetrwać potrzebne będą surowce, rozbudowana baza i – co najważniejsze – umiejętności bioinżynieryjne, niezbędne do krzyżowania różnych gatunków flory i fauny. Twórcy planują również dodanie trybu kooperacji, który dodatkowo urozmaici już ekscytujący tryb single player.

Kluczowe cechy gry

Premiera Honeycomb odbędzie się w czwarty kwartale 2023 roku. Tytuł będzie dostępny na platformach Steam, GOG oraz Epic Games. Premiera konsolowej wersji ma się pojawić nieco później.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *