Top 10 oglądanych tytułów | wrzesień

Pierwszy miesiąc, w którym powietrze pachnie jesienią, a liście zmieniają swoją barwę jest już za nami. Podobnie jak premiery znakomitych filmów i seriali, które w minionym miesiącu cieszyły się ogromną popularnością. Sama nieco w końcu zdołałam zobaczyć. Zobaczcie, jak to się ma do zestawień na JustWatch.


Top 10 filmów

 1. Top Gun: Maverick
 2. Moonfall
 3. Elvis
 4. Thor: Miłość i grom
 5. Morbius
 6. Wiking
 7. Jurassic World: Dominion
 8. RRR
 9. Top Gun
 10. Na noże

No i co Wy na to? Miałam chwilę, żeby sprawdzić nowego Thora. Może i jest śmieszny, czego nie można odmówić, natomiast… W ogólnym odczuciu film ten jest dla mnie bardzo średni. Próbuję się nakłonić do włączenia Morbiusa, jednak tyle złych rzeczy się naczytałam, że nie wiem, czy i moja opinia nie będzie podobna. Czas pokaże.

Top 10 seriali

 1. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
 2. Ród smoka
 3. Andor
 4. Cyberpunk: Edgerunners
 5. Rick & Morty
 6. Dahmer – Potwór: historia Jeffreya Dahmera
 7. Żywe trupy
 8. Mecenas She-Hulk
 9. Opowieść podręcznej
 10. Stary człowiek

Co mogę powiedzieć o Pierścieniach Władzy? Że krajobrazy i ogólnie wizualnie spoko, ale na tym się kończy. Reszta absolutnie mnie nie porywa. Rodu smoka nawet nie zaczynam, bo Grę o Tron skończyłam na 2 sezonie i nie przekonuje mnie do kontynuacji. Na Cyberpunka muszę znaleźć czas, natomiast Dahmerem jestem zachwycona. Jestem w szoku, że jest dopiero na pozycji 6. To się może zmienić, patrząc na zestawienie z października.

źródło: Just Watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *