Mitologia HALO – konkurs

Seria Halo jest nieodłączną częścią konsol firmy Microsoft. Zapoczątkowana przez Bungie, dziś kontynuowana dzięki 343 Industries. Przygody Master Chiefa pokochały miliony na całym świecie i choć inne, podobne gry dawno odeszłyby w zapomnienie, tak ta wydaje się żyć wiecznie.

Dynamiczna, kolorowa i pełna pamiętliwych momentów, tak można określić dowolną odsłonę Halo. Warto poświęcić trochę czasu, aby dokładniej poznać świat, który oferuje. To nie tylko zwykły i głupi FPS, to coś znacznie więcej. Jeśli dacie jej szansę, to gwarantuję, że pozostaniecie z nią na dłużej.

Na treściwy tekst o samej grze jeszcze przyjdzie odpowiednia pora, natomiast każdy fan Halo powinien się ucieszyć, gdyż mamy niespodziankę!

W tym konkursie do zgarnięcia jest książka Mitologia HALO.
Co zrobić, żeby powalczyć o jej wygranie?

Książka może być Twoja!
Organizatorem konkursu jest redakcja portalu cat5.pl, a do wygrania jest książka wydawnictwa Egmont „Mitologia Halo. Przewodnik po uniwersum Halo”. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy z wyjątkiem członków rodzin organizatorów. Każdy ma tylko jedną szansę! Konkurs odbywa się na Twitterze, Facebooku i na stronie cat5.pl. Każdy kto w komentarzu użyje wulgaryzmów lub obrazi innego uczestnika konkursu zostanie zdyskwalifikowany. Pamiętajcie o limicie dwóch zdań, ponieważ dłuższe komentarze nie wezmą udziału w konkursie. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami przez Twittera, Facebooka lub maila girls@cat5.pl. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lusis pisze:

Tak! Moja ulubiona część HALO to Fireteam Raven. 😀 Muszę ją mieć, bo nie umiałam jej nigdzie znaleźć, a w postać Master Chiefa wczuwam się jak nikt inny!

karq12 pisze:

TAK
bardzo dobrze wspominam Halo 5: Guardians
czemu książka powinna znaleźć się u mnie – bo raz, że lubię czytać, a dwa, że Halo jest moją ulubioną serią gier.

UrwiS pisze:

T A K
chcę ją mieć, bo nigdy jeszcze nic nie wygrałem, a uwielbiam spędzać godziny nad HALO :DD
najlepsza część – piąteczka!