Lust from Beyond: M Edition w wersji demo

Demo survival horroru Lust from Beyond: M Edition trafiło już na Steam i GOG.com. Najnowsza wersja M-rated udanego tytułu z 2021 roku zostanie wydana na Steam, GOG.com i GeForce Now 10 lutego 2022 roku z 10% zniżką na premierę.


Lust from Beyond: M Edition to pierwszoosobowy survival horror w typie Lovecrafta z piękną grafiką inspirowaną Gigerem i Beksińskim. Gra oferuje mroczną, prowokacyjną historię opowiedzianą w ramach rozgrywki. Obejmuje ona eksplorację, walkę, skradanie się, rozwiązywanie zagadek i interakcję z postaciami. Wcielamy się w rolę Victora Hollowaya, antykwariusza dręczonego wizjami złowrogiej krainy, w której nie ma różnicy między bólem, a przyjemnością. By rozwikłać prawdziwe znaczenie swoich snów, dołączamy do ezoterycznego Kultu Ekstazy.

Co zobaczymy w M Edition?

Podstawowa wersja gry została oceniona jako tytuł dla dorosłych ze względu na jej wyraźną zawartość +18. Mimo tych ograniczeń gra zwróciła się w ciągu 72 godzin i stała się hitem. M Edition to dokładnie ta sama gra, dostosowana dla szerszej publiczności. M oznacza nową ocenę dla scen znajdujących się w grze. Nie brakuje jednak wielu motywów doskonale znanych z uniwersum Lust. Wszechobecna Tajemnica, kultowe Maski i przytłaczające Szaleństwo.

M Edition zawiera następujące zmiany w stosunku do edycji dla dorosłych:

źródło: informacja prasowa Movie Games

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *