Top 10 oglądanych tytułów | grudzień

Koniec roku już dawno za nami. Pora zastanowić się nad planami na nadchodzące miesiące i dowiedzieć się o… premierach filmowych! Grudzień minął wszystkim zapewne pod znakiem świątecznych porządków. Nie brakuje jednak osób, które przedświąteczny czas spędziły na nadrabianiu zaległości i zapoznaniu się z nowościami na popularnych platformach. Jakie tytuły w ostatnim miesiącu 2021 roku oglądano najczęściej?


Top 10 filmów

 1. Diuna
 2. Grinch
 3. Nie Patrz w Górę
 4. Elf
 5. Niesamowity Spider-Man 2
 6. Spider-Man
 7. Free Guy
 8. Spider-Man: Daleko od domu
 9. Ciche miejsce 2
 10. Spider-Man: Uniwersum

Diuna była jedną z najgłośniejszych premier zaplanowanych na grudzień 2021. Film cieszy się ogromną popularnością, jednak brak mu większego odzwierciedlenia świata, znanego z książki. Jest szansa na to, że powstanie sequel. Być może to właśnie drugi film zbędzie eksplorować bogactwo świata Herberta. Jak można zauważyć, Spider-Man wywołał wielki szum śród fanów. Zapewne niejeden z nich postanowił zobaczyć wszystkie możliwe produkcje – stąd tyle człowieka-pająka w zestawieniu.

Top 10 seriali

 1. Wiedźmin
 2. Koło czasu
 3. The Expanse
 4. Żywe trupy
 5. Zagubieni w kosmosie
 6. Arcane
 7. Dom z papieru
 8. Sukcesja
 9. Ogrodnicy
 10. The Silent Sea

Nikogo chyba nie dziwi fakt, że premiera drugiego sezonu Wiedźmina zdominowała ranking. Jakie są Wasze odczucia? Bo ja osobiście… kilkukrotnie złapałam się na tym, że zasypiam podczas oglądania. To chyba jednak nie tak miało wyglądać… Arcane po swoim sukcesie nadal utrzymuje się w TOP 10, jednak powoli zainteresowanie produkcją spada. Co Wam zajmowało grudniowe, chłodne wieczory?

źródło: Just Watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *