Logitech G Astro A30 – propozycja, jakiej nie było

A30 przenoszą rozgrywkę na zupełnie inny poziom. Słuchawki są kompatybilne z komputerami oraz konsolami Xbox Series X|S, PlayStation 5, a także Nintendo Switch. Ponadto doskonale współpracują z urządzeniami mobilnymi i nie tylko. Łączą się za pomocą profesjonalnego, bezprzewodowego połączenia LIGHTSPEED 2,4 GHz, za pośrednictwem Bluetooth oraz standardowo – poprzez kabel AUX 3,5 mm. Do słuchawek można dokupić dodatkowe nadajniki USB-A i USB-C, by umożliwić sobie bezprzewodowe połączenie LIGHTSPEED 2,4 Ghz z innymi konsolami i urządzeniami mobilnymi. Czy to już nie brzmi dobrze?


Słuchawki Logitech G Astro A30 pozwalają zachować pełną kompaktowość dzięki obrotowej konstrukcji. Korzystanie ze słuchawek nausznych w podróży jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Jedno ich naładowanie umożliwia nam rozgrywkę ze słuchawkami na głowie na ponad 27 godzin! Dźwięk możemy dostosować z poziomu telefonu za pomocą dedykowane aplikacji mobilnej Logitech G (kompatybilnej z systemem iOS oraz Android).

Niezawodny mikrofon

Mikrofon o klasycznej budowie? A może jednak wbudowany? Ok, to dlaczego nie oba? Nic nie stanie między Tobą a publicznością podczas streamowania rozgrywki za pomocą wbudowanego mikrofonu na nauszniku lub mikrofonu na wysięgniku. Takie rozwiązanie zapewnia krystalicznie czysty dźwięk i bezproblemową komunikację z resztą drużyny podczas gry. W końcu, w drużynie komunikacja jest najważniejsza!

Personalizacja nauszników

Kto by pomyślał? Słuchawki Logitech G Astro A30 są kompatybilne z tzw. tagami głośnikowymi, które zawierają wybrane grafiki od marek, twórców treści i nie tylko. Będziemy mogli przesłać swoją osobistą grafikę lub skomponować własne dzieło z unikalną grafiką od artystów gier Astro, by wygenerować zestaw tagów. Takiej personalizacji jeszcze nie było!

Niewielka waga i wielki komfort

Ergonomiczna konstrukcja A30 pochodzi z wieloletniego doświadczenia w tworzeniu zestawów słuchawkowych do długich sesji gier. Wyściółka z miękkiej pianki z pamięcią kształtu w nausznikach i na pałąku oraz odpowiednia siła docisku zapewniają mistrzowskie, zrównoważone odczucie. Dzięki temu wielogodzinna rozgrywka nie skończy się uczuciem zmęczenia. Komfort to podstawa!

Cena słuchawek Logitech G Astro A30 jest obecnie na poziomie, dosłownie, astro – 229.99$.

źródło: informacja prasowa ASTRO Gaming

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *