W nowym DLC do House Flippera gracze zasmakują życia na farmie

Od zapowiedzi Farm DLC twórcy House Flippera uwijają się jak mróweczki, by dostarczyć graczom jak najwięcej atrakcji. Teraz z radością ogłaszają, że wiejskie rozszerzenie trafi do sprzedaży już wiosną 2023 roku.


Dopiero co wywrócił cały stóg siana, a tu jeszcze orka z remontem domu – życie rolnika to nie tylko wieś spokojna, wieś wesoła. Przygotuj się więc na odświeżenie farmy i stworzenie godnych warunków dla swojego stada. Karm, pój i opiekuj się zwierzętami, a staną się idealnymi towarzyszami Twojego wiejskiego życia. Sadź i zbieraj plony, żeby wreszcie zagwizdać na swojego rumaka i pędząc przez pola podziwiać owoc ciężkiej pracy i nowe gospodarstwo. Nie zapominaj jednak o wypoczynku! Dzięki nowej mechanice snu po skończonej pracy będziesz mógł odpocząć jak nigdy! House Flipper rozkwitnie na wiosnę – Farm DLC trafi do graczy już w marcu 2023 roku.

Kluczowe cechy DLC

Farm DLC do gry House Flipper ukaże się w marcu 2023 roku. Aby być na bieżąco z aktualizacjami dotyczącymi rozszerzenia, zachęcamy do śledzenia oficjalnego profilu gry na Facebooku oraz dodaniu DLC do Listy życzeń w serwisie Steam.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *