Dying Light 2 w specjalnej promocji MSI

Najgłośniejsza polska premiera 2022 roku już dziś. To właśnie w tym tygodniu od 4 lutego miliony graczy zaczną przemierzać postapokaliptyczny świat w Dying Light 2: Stay Human, pełen agresywnych zombie i ścierających się ze sobą frakcji. Z tej okazji MSI przygotowało konkurs z gadżetami oraz promocję, w której można zdobyć darmową kopię gry.


Promocja, która wystartowała 1 lutego 2022, potrwa do 5 marca 2022 lub wyczerpania zapasów. Wszyscy chętni, którzy w tym czasie nabędą sprzęt marki MSI, mogą zgłosić jego zakup i otrzymać nagrodę w postaci kodu do gry Dying Light 2 w wersji PC Standard Edition. Promocją objęte są wybrane gamingowe desktopy z serii Aegis, Trident, Infinite oraz Codex, monitory z serii MEG, MPG, MAG. Mowa również o płytach głównych z serii Z690 i B660, zasilaczach MPG, obudowach MPG Velox czy MPG Quietude. Chłodzenia wodne MEG i MAG Coreliquid, a także fotele dla graczy z serii MAG CH130 również się zaliczają. Pełna lista produktów biorących udział w promocji jest dostępna na dedykowanej stronie.

Aby wziąć udział w promocji, poza zakupem sprzętu w jednym z wybranych sklepów, należy zgłosić chęć udziału poprzez specjalny formularz. Co w nim? Musicie przedstawić dowód zakupu oraz numer seryjny urządzenia.

MSI ruszyło również z konkursem dla fanów Dying Light. Wystarczy wykonać kilka prostych zadań oraz odpowiedzieć na pytanie dotyczące wyboru frakcji w grze. Na uczestników czeka 5 zestawów gadżetów z gry, w skład których wchodzą puzzle Dying Light 2 (1000 elementów!), brandowana czapka oraz zestaw naklejek i metalowy pin. Więcej szczegółów na stronie konkursu.

źródło: informacja prasowa Galaktus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *