Top 10 oglądanych tytułów | styczeń

Nowy Rok, nowi my! No, może niekoniecznie każdy przyjmuje takie motto, jednak już pierwszy miesiąc roku 2022 za nami. Czas mija nieubłaganie, a w wolnych chwilach nadal ochoczo zasiadamy do ulubionych filmów i seriali. Zobaczmy więc jak to było w styczniu.


Top 10 filmów

 1. Diuna
 2. Free Guy
 3. Sing
 4. Nikt
 5. Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni
 6. Tragedia Makbeta
 7. Hotel Transylwania 4
 8. Ciche Miejsce 2
 9. Nie czas umierać
 10. Spider-Man: Daleko od domu

Wstyd się przyznać, jednak do tej pory nie nadrobiłam Diuny, która dzielnie plasuje się na pierwszym miejscu. Ciężko miałabym dodać swoją cegiełkę do tego zestawienia, ponieważ w styczniu nie zobaczyłam żadnego filmu. Jak sytuacja wygląda u Was? Kino? A może domowe zacisze pod kocykiem, kiedy za oknem (znów) pada śnieg?

Top 10 seriali

 1. Archiwum 81
 2. Shingeki no Kyojin
 3. Wychowane przez wilki
 4. Księga czarownic
 5. Yellowstone
 6. Niezwyciężony
 7. Zostań przy mnie
 8. Euforia
 9. Upadek
 10. Snowpiercer

Tak Panie i Panowie! Shingeki no Kyojin lub zapewne bardziej znane Wam jako Attack on Titan wylądowało na drugim miejscu pomimo faktu, że… Druga część czwartego sezonu to jeden odcinek na tydzień. Osobiście po zobaczeniu pierwszego postanowiłam poczekać na wszystkie. Nie lubię momentu, w którym zaczyna się najciekawsza akcja, a odcinek dobiega końca (tak się nie robi…). Z resztą rankingu się zgodzicie? Czy wydaje Wam się, że powinien jednak wyglądać nieco inaczej?

źródło: Just Watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *