Darmowy dodatek do Eldest Souls już jest!

Wydawca United Label ogłosił, że Eldest Souls otrzymało wczoraj darmowy dodatek, który dodaje nowych, bezwzględnych bossów do gry łączącej elementy action-RPG i soulslike. Brutalna zawartość Depths of the Forgotten jest dostępna w formie bezpłatnej aktualizacji na PC oraz na konsole Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4/5 i Nintendo Switch.


Zawartość rozszerzenia można porównać do ok. 30% wielkości podstawowej wersji gry. Wśród dodatków znajdują się m.in. nowi przeciwnicy z własnymi arenami i skomplikowanymi kombinacjami ataków. Im dalej w świat Zapomnianych Głębin, tym słabszy blask księżyca. Jednak jego brak sprzyja graczom, dodając więcej opcji do personalizacji umiejętności i ruchów bohatera.

Kluczowe cechy dodatku Depths of the Forgotten:

Francesco Barsotti i Jonathan Costantini, współzałożyciele i szefowie Fallen Flag z radością udostępnili fanom najnowsze rozszerzenie.

Zespół Fallen Flag Studio nie mógł uwierzyć w to, jak pozytywnie została przyjęta nasza pierwsza gra. Jako twórcy Eldest Souls poczuliśmy się zobowiązani przygotować to darmowe rozszerzenie, by w ten sposób podziękować wszystkim fanom. Mamy nadzieję, że nadchodzące wyzwania ucieszą zarówno wyjadaczy tytułu, jak i nowych graczy.

Słów kilka o samym Eldest Souls

Utrzymana w klimatycznej, pixelowej oprawie gra Eldest Souls nie daje chwili wytchnienia swoim graczom. Stale stawia na ich ścieżce coraz to bardziej wymagających przeciwników. Przemierzamy rozległą Cytadelę, skąpaną w detalach 16-bitowej grafiki. Ci, którzy zasiądą do gry, będą musieli zapolować na Starych Bogów i pokonać ich w pojedynkach na śmierć i życie. Jednak należy pamiętać, że nawet najmniejszy błąd może być tym ostatnim.

Dodatek Depths of the Forgotten jest już dostępny w formie bezpłatnej aktualizacji na wszystkich platformach. Grę Eldest Souls można zakupić na platformach PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch w cenie 71,99 PLN.

źródło: informacja prasowa United Label / better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *