Coraz bliżej premiery telewizorów OnePlus

OnePlus ma zamiar zaprezentować swoje modele telewizorów z gamy OnePlus TV Y1S w Indiach 17 lutego 2022. Firma niedawno ujawniała OnePlus TV Y1S i OnePlus TV Y1S Edge za pośrednictwem swoich kanałów w mediach społecznościowych oraz w witrynie e-commerce Amazona. Przed samą premierą w sieci pojawiają się szczegóły i specyfikacje nadchodzącej serii.


Zgodnie z najnowszym wyciekiem, OnePlus wprowadzi na rynek wiele nowych telewizorów z serii Y1S. OnePlus TV Y1S i OnePlus TV Y1S Edge oferowane będą w rozmiarach 32- i 43-calowych. Ponoć pierwsza partia trafi do sprzedaży online, a druga ma być dostępna w sklepach stacjonarnych. OnePlus TV Y1S działa na Androidzie 11 i będzie zasilany przez silnik Gamma Engine. Oba telewizory będą obsługiwać dwuzakresowe Wi-Fi.

OnePlus TV Y1S i OnePlus TV Y1S Edge – dane techniczne (jeszcze niepotwierdzone)

Telewizory od OnePlus mają działać na Android TV 11. Wszystkie modele będą zawierać 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej. Według pogłosek telewizory będą zasilane przez chipset MT9216 w połączeniu z GPU Mali-G31 MP2 do obsługi grafiki.

Modele OnePlus TV Y1S wyposażono w głośniki o mocy wyjściowej 20 W. Głośniki w wariantach OnePlus TV Y1S mają gwarantować moc wyjściową 24 W.

Data premiery OnePlus TV Y1S w Indiach została wyznaczona na 17 lutego o godzinie 19:00 czasu IST. Wraz z premierą telewizorów, pojawi się również smartfon OnePlus Nord CE 2 5G.

źródło: gadgets.ndtv.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *