No Man’s Sky pojawi się latem na Switchu

No Man’s Sky pojawi się na konsolach Nintendo Switch! Deweloper Hello Games podzielił się taką informacją podczas ostatniego Nintendo Direct. Wersja na Switcha ma zostać wydana latem tego roku.


Oryginalna wersja No Man’s Sky została pierwotnie wydana w 2016 roku na PlayStation 4 i w wersji na PC. Można powiedzieć, że była dość słaba w porównaniu z wielkimi ambicjami ogromnego, proceduralnie generowanego wszechświata, który obiecano. Hello Games już na stałe utkwiło z tytułem pełnym obszernych aktualizacji, które zmieniły No Man’s Sky. Pojawiły się nowe funkcje, takie jak tryb wieloosobowy, nowe pojazdy i biomy, wydarzenia sezonowe i nie tylko.

Wersja na konsole Nintendo Switch będzie zawierała cały stos aktualizacji, które Hello Games dodało w ciągu połowy dekady. Wszystko po to, by rozszerzyć świat No Man’s Sky. Firma twierdzi, że pracuje nad dostosowaniem rozgrywki, sterowania i interfejsu użytkownika do konsoli Nintendo (która ma zdecydowanie mniej mocy niż platformy Xbox, Sony i PC). Więcej szczegółów poznamy pewnie dopiero w momencie, w którym do premiery gry będzie coraz bliżej.

Gra pojawiła się również na innych platformach. Mowa o wersji na Xbox One wydaną w 2018 roku oraz wersji na Xbox Series X i PlayStation 5 w 2020 roku. Jednak doczekaliśmy się i prawie sześć lat po premierze, gra o eksploracji kosmosu w końcu trafia na przenośną konsolę Nintendo.

No Man’s Sky ukaże się na Nintendo Switch latem 2022.

źródło: theverge.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *