Aktualizacja Yupitergrad – Next Challenges

Gamedust ogłosiło najnowszą aktualizację do gry Yupitergrad – „Next Challenges”, która wprowadza zupełnie nowe wyzwania, częstotliwość odświeżania 120Hz dla gogli Oculus Quest 2, a także szereg poprawek i usprawnień.


Od 20 maja czekać na wszystkich graczy będzie aktualizacja Next Challenges zawierająca aż dziesięć zupełnie nowych poziomów w trybie Time Attack. Podczas przemieszczania się po krętych korytarzach natrafimy na nowe przeszkody i pułapki.

Yupitergrad na goglach Oculus Quest 2 będzie mogła pracować w częstotliwości 120Hz. Pojawi się również nowa ścieżka dźwiękowa, która sprawi, że huśtanie się w kosmicznych korytarzach będzie jeszcze bardziej energetyczne. Najważniejszą informacją jednak jest to, że aktualizacja jest całkowicie darmowa. Znajdziecie ją na Steamie i Oculusie. Wkrótce potem Next Challenges trafi także na PlayStation VR.

Słów kilka o Yupitergrad

Yupitergrad to unikatowa, kosmiczna gra VR, która sprawdza umiejętności zręcznego przemierzania najeżonych pułapkami korytarzy stacji kosmicznej. Tytuł został ciepło przyjęty przez graczy i recenzentów. W serwisie vrgamecritic, ocena bazująca na 36 recenzjach wynosi 75/100. Gra jest dostępna na Steam, PS Store, Viveport i SideQuest. Ze Steam i SideQuest można pobrać darmową wersję gry Yupitergrad: Sneaki Peaki. Zawiera ona wybrane poziomy Time Attack i krótką wersję samouczka.

źródło: galaktus.prowly.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *