Znamy nową datę premiery Lust From Beyond

Movie Games Lunarium ogłosiło nową datę premiery horroru Lust from Beyond. Przypada ona na 11 marca 2021 roku. Fani Lovecrafta będą zadowoleni.


Lust from Beyond to pierwszoosobowy survival horror, osadzony pomiędzy naszym światem, a światem niekończącej się ekstazy. Jako Victor Holloway, amerykański antykwariusz, będziemy podążać za tajemnicą nieziemskich wizji. Wydają się one być związane z uzależnieniem seksualnym Victora. Czyż to nie brzmi zachęcająco?

Tytuł ten to odważna, dojrzała produkcja z motywami erotycznymi i okultystycznymi. Została zainspirowana kultową twórczością Lovecrafta i Gigera. Wcześniej przedstawiono graczom dwa darmowe, samodzielne rozdziały: Prologue i Scarlet. Godnym uwagi jest fakt, że zostały entuzjastycznie przyjęte na Steamie.

Nowa wersja Lust from Beyond, zaplanowana na 11 marca, została wybrana po beta testach. Pokazały one możliwość dalszej optymalizacji kodu, by gra działała i wyglądała lepiej na starszym sprzęcie. Dlatego, jeżeli ktoś jest w posiadaniu urządzeń niekoniecznie na czasie, będzie miał możliwość rozgrywki. Możliwe, że nawet mój biedny laptop poradzi sobie z tym tytułem. Kto wie, może tak się stać.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany możliwością wypróbowania gry w wersji beta, wystarczy wysłać maila do Movie Games. Całość zajmuje około 1-2 godzin, więc jest to idealna opcja na szybką rozgrywkę wieczorem, po pracy.

Michał Ciastoń, producent gry o najnowszym tytule:

Uważamy, że jeśli możemy ulepszyć Lust from Beyond, to powinniśmy to zrobić. Jednak już teraz jesteśmy dumni z tego, co zrobiliśmy! Jesteśmy małym studiem i chcemy połączyć różne wizje horroru. Aktualnie tworzymy grę, która jest dłuższa niż nasz poprzedni tytuł Lust for Darkness i dwa prologi razem wzięte. Mamy możliwość wyborów, a nawet elementy rozwoju postaci w stylu RPG. Prologi sam Steam ocenił na poziomie 88% i 82%. Celujemy przynajmniej tak wysoko. Tym razem jednak ze znacznie większą grą.

Gra zapowiada się bardzo obiecująco, patrząc na materiały. Skusicie się? Bo ja właśnie zaczynam się nad tym poważnie zastanawiać.

źródło: Movie Games

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *