Znamy datę premiery platformówki ITORAH

Assemble Entertainment oraz twórcy ze studia Grimbart Tales szykują nie lada gratkę na 21 marca 2022. To właśnie wtedy ich inspirowana regionem mezoamerykańskim platformówka 2.5D, ITORAH, trafi na platformy Steam i GOG. Twórcy udostępnili także nowy zwiastun prezentujący szereg bossów i przeciwników czekających na spotkanie z graczem.


ITORAH wyróżnia się niepowtarzalnym, ręcznie malowanym stylem graficznym. Nie brakuje zapierających dech w piersiach widoków, dopełnionych przez starannie wykonane obrazy zielonych lasów, skalistych klifów i starożytnych świątyń. Piękne krajobrazy jednak nie kryją w sobie historię. ITORAH to tragiczna, słodko-gorzka opowieść o stracie i poświęceniu. Z wygadanym, świadomym toporem Koda u swojego boku, Itorah będzie podróżować przez przeklęte krainy, odkrywając ich tajemnice. Zostały one ukryte w czarującej rozgrywce, metroidvaniowej stylistyce, oraz ilustracjach dopracowanych w każdym najmniejszym szczególe.

Kluczowe cechy gry

ITORAH pojawi się na PC już 21 marca 2022 roku. Tytuł dostępny będzie na platformach Steam oraz GOG. W zgodzie z polityką wydawcy Assemble Entertainment, gra będzie również dostępna w pakiecie Save the World. W rozszerzonej edycji gry pojawi się również cyfrowy soundtrack oraz artbook. Z każdej sprzedanej kopii firma Assemble przeznaczy 10% na rzecz organizacji Survival International, wspierającej rdzennych mieszkańców na całym świecie.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *