Znamy datę premiery Persona 4 Golden i Persona 3 Portable!

19 stycznia 2023 Persona 4 Golden oraz Persona 3 Portable, hitowe odsłony serii jRPG, po raz pierwszy pojawiają się na konsolach współczesnej generacji.


W trakcie koncertu Persona 25th Anniversary Super Live P-Sound Wish 2022, który odbył się w japońskiej Chibie, firma ATLUS ujawniła datę premiery gier Persona 4 Golden Persona 3 Portable. Oba tytuły zostaną wydane 19 stycznia 2023 w Xbox Game Pass. Oprócz tego gry otrzymamy na konsole Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz na Windows PC, w tym również na Steamie. Obie gry będą dostępne od momentu premiery dla posiadaczy Xbox Game Pass i PC Game Pass.

Persona 4 Golden

Mówi się, że jeśli wpatrzysz się w telewizor deszczową nocą, pojawi się w nim Twoja bratnia dusza… Ta dziwna pogłoska powoli rozprzestrzenia się po spokojnym miasteczku Inaba, nowym domu protagonisty. Wtedy też rozpoczyna się seria tajemniczych morderstw. Wciel się w postać głównego bohatera i wraz z towarzyszami odszukajcie prawdę. Może nawet otworzycie drzwi do innego świata?

Persona 3 Portable

Czy jeśli powiem, że pomiędzy jednym, a drugim dniem znajduje się „ukryta” godzina… uwierzysz mi? Ten nieznany czas to „godzina mroku”. Miasto pochłania dziwny bezruch. Ludzie zmieniają się w upiorne trumny, a wszędzie grasują potwory nie z tego świata zwane Cieniami. Pewnej nocy główny bohater zostaje przez nie zaatakowany. Gdy wygląda na to, że cała nadzieja przepadła, budzi się moc serca – Persona.

Persona 3 Portable z ulepszoną grafiką będzie też po raz pierwszy dostępna na PC, poprzez system Windows i platformę Steam. Czekamy!

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *