Yupitergrad 2: The Lost Station wyląduje na Steamie wraz z aktualizacją Cosmic Clarity

Po wydaniu Yupitergrad 2: The Lost Station na Pico, Meta Quest 2, Meta Quest Pro i HTC XR Elite przyszedł czas na Steama. Już od 7 września 2023 gracze będą mogli eksplorować tajemniczą stację kosmiczną na kolejnej platformie.


Yupitergrad 2: The Lost Station to przygodowa gra akcji w świecie VR. Tytuł zapewnia sporą dawkę dobrej zabawy dzięki unikalnej mechanice poruszania się po stacji kosmicznej za pomocą specjalnych dysz oraz lin z przyssawkami przymocowanych do kombinezonu. Jej wnętrze oferuje wiele możliwości eksploracji, walki i rozwiązywania łamigłówek, a wszystkie te elementy trzymają cały czas w napięciu. Tytuł gwarantuje rozrywkę dla graczy w każdym wieku, osadzony jest w lekkim, humorystycznym tonie i łączy perspektywę VR ze strukturą gry w stylu Metroidvania.

Coś niecoś o aktualizacji

W ostatnich dniach twórcy gry z poznańskiego studia Gamedust wprowadzili do Yupitergrad 2: The Lost Station kilka znaczących ulepszeń w aktualizacji. Ta została zatytułowana jako Cosmic Clarity. Zmiany te będą dostępne także w wersji Steam w momencie premiery. Poprawiają one m.in czytelność mapy, łatwość nawigacji po stacji, efekty świetlne i wiele innych elementów wpływających na komfort rozgrywki.

Co wnosi aktualizacja?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *