Maxcom wystawcą na berlińskich targach elektroniki IFA

Wśród ponad 2000 wystawców na międzynarodowych targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie swoje stoisko będzie miał polski producent i dystrybutor elektroniki użytkowej Maxcom. Podczas tegorocznych targów, które odbędą się w dniach 1-5 września 2023, firma zaprezentuje zaawansowane technologicznie modele smartwatchy i telefonów, ale również komputery osobiste oraz rozwiązania smart home.


Maxcom jest polskim producentem i dystrybutorem elektroniki użytkowej. W swojej ofercie posiada m.in rozwiązania telekomunikacyjne, urządzenia z kategorii wearables, komputery oraz komponenty smart home. Corocznie prezentuje w Berlinie swoje nowości, a w tym roku będzie można ich znaleźć w nowej lokalizacji na hali 4.2 na stoisku 206. Odwiedzający będą mogli tam obejrzeć niezwykle kobiecy biżuteryjny, ozdobiony czarnymi kryształami smartwatch FW51 Crystal, elegancki i innowacyjny smartwatch z ekranem amoledowym FW58 Vanad Pro w wersji dla niej i dla niego oraz dedykowany mężczyznom smartwatch w sportowym stylu FW54 Iron. Ten ostatni wyróżnia się wbudowanym, zaawansowanym, ledowym obiektywem i 3 fotodiodami. Dodatkowo zostanie też przedstawiona opaska SOS FW735, kompatybilna ze smartfonami po ściągnięciu dedykowanej aplikacji. Jest to rozwiązanie, które zapewnia seniorom bezpieczeństwo i swobodę, a ich bliskim spokój.

To jeszcze nie koniec!

Z bogatej oferty telefonów, Maxcom zaprezentuje nowoczesne, zaawansowane technologicznie smartfony MS651 i MS554. Producent słynie z klasycznych telefonów komórkowych stworzonych z myślą o seniorach. Na stoisku jednak będzie można obejrzeć elegancki i łatwy w obsłudze klasyczny telefon komórkowy z USB-C, w duchu eko (bez ładowarki) MM135L, a także MM724 dla seniora z dużymi,
podświetlanymi przyciskami i czytelnym wyświetlaczem.

Ciekawą propozycją na stoisku będzie smartwatch KIDDO FW59 4G LTE stworzony z myślą o dzieciach. Wyróżnia go kolorowa bransoletka i duży wybór tarcz z motywami z dziecięcych filmów. Jedną z najważniejszych funkcji zegarka jest komunikacja za pomocą łączności 4G LTE. Dziecko ma możliwość wykonywania i odbierania rozmów głosowych i wideo. Jest także w stanie przejrzeć wiadomości od rodziców. Z kolei funkcja „elektroniczne ogrodzenie” umożliwiają określenie lokalizacji pociechy na mapie i pozwala na określenie tzw. bezpiecznego obszaru. W przypadku przekroczenia jego granic rodzic otrzyma stosowne powiadomienie.

W ofercie Maxcom znajdują się również mBooki, które charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. To niezwykle smukły i lekki sprzęt, który będzie idealnym kompanem dla często przemieszczających się użytkowników. Jego wydajne podzespoły, matowa matryca FullHD, kamera do wideokonferencji oraz dysk SSD gwarantują wysoką jakość pracy w każdej sytuacji.

Celem targów jest m.in. pokazanie swoich marek oraz nowych produktów tysiącom sprzedawców i dystrybutorów. Chodzi także o zapoznanie liderów branży technologicznej oraz pozyskanie informacji na temat najważniejszych tematów i trendów w branży elektronicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *