Windy Meadow – A Roadwarden Tale jeszcze w tym roku

Moral Anxiety Studio nie zwalnia tempa. Samodzielny deweloper oraz wydawca, Assemble Entertainment, zapowiadają grę Windy Meadow – A Roadwarden Tale, która ponownie przeniesie graczy do znanego uniwersum, jednak w nieco innym wydaniu. Produkcja trafi na PC jeszcze w tym roku, a wersja demo pojawi już w kwietniu.


Windy Meadow – A Roadwarden Tale wrzuci gracza w wir wydarzeń skupionych wokół małej wioski. Każdy kto kiedykolwiek doświadczył życia na prowincji wie, że wbrew pozorom w zamkniętej społeczności może dziać się naprawdę sporo. W trakcie przygody przedstawione zostają losy trzech bohaterów – ich historie pełne są problemów i wyzwań: od drobnostek, po kluczowe decyzje zmieniające życie i mogące odcisnąć piętno na ich przyszłości.

O grze

Czy utalentowana łowczyni Vena opuści uroczą rodzinną wieś i wyruszy z gildią kupiecką na wyprawę w poszukiwaniu bogactwa? Może Fabel w końcu zdecyduje się ujawnić swoje talenty? Oczywiście porzucając kajdany trudnej przeszłości i podążając za odwiecznym marzeniem o zastaniu sławnym bardem. Jaki los spotka zielarkę Ludicię, która w wiosce ciągle uznawana jest za obcą? Poślubi mężczyznę, którego nie kocha, czy zaryzykuje spędzenie reszty życia w samotności? Te i inne historie składają się na opowieść z Windy Meadow. Starannie narysowana oprawa oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa potęgują wrażenia towarzyszące ich poznawaniu.

Tytuł ten to propozycja dla osób, które podczas rozgrywki stawiają na fabułę i głębię opowieści. To wielowątkowa historia, której wątki wzajemnie się przenikają, przez co każda podjęta przez gracza decyzja będzie mieć znaczący wpływ na przebieg wydarzeń.

Kluczowe cechy gry Windy Meadow – A Roadwarden Tale

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *