Aromatyzery Stadler Form

Nadejście wiosny oraz wyższych temperatur zwiększyło chęć do przebywania na świeżym powietrzu. Wieczorne spotkania ze znajomymi w ogrodzie czy w kameralnym gronie na balkonie są przyjemną perspektywą. Między innymi z myślą o takich momentach Stadler Form wprowadził jedne w swoim rodzaju aromatyzery z podświetleniem emitowanej mgiełki. Mowa o modelach Sophie oraz Sophie little. Oba modele stworzą wyjątkową atmosferę w domu jak i na zewnątrz.


Modele Sophie powstały po to, by zapachem i grą światła zapewnić niezapomniany klimat. Te innowacyjne urządzenia stanowią połączenie aromatyzera oraz lampionu. Zostały zaprojektowane tak, by bez problemu można było je przenosić z pomieszczenia na taras lub do ogrodu. Dlatego ich stylowy design z elegancką bambusową rączką sprawia, że przyciąga wzrok i nadają przestrzeni charakteru.

Gustowne, a zarazem funkcjonalne

Dzięki technologii ultradźwiękowej wybrane nuty zapachowe są cicho rozprowadzane w postaci delikatnej mgiełki. Dzięki technologii Amber Light jest ona podświetlana, by tworzyła efekt płomienia. Modele Sophie są bardzo proste w użyciu. Wystarczy napełnić je wodą i dodać kilka kropli olejku eterycznego. Doskonale sprawdzą się naturalne mieszanki zapachowe od producenta. W przypadku użytku zewnętrznego niezwykle istotny jest fakt, że możeby bawić się zapachami. Ponadto w taki sposób, że okażą się bardzo funkcjonalne. Na przykład wykorzystanie odpowiedniego olejuk eterycznego sprawi, że aromatyzer zadziała odstraszająco na insekty.

Aromatyzery Sophie zasilane są akumulatorowo. Na jednym ładowaniu pracują do 11 godzin, a energię uzupełniają za pośrednictwem kabla USB-C. Dodatkowo urządzenia podczas pracy są ciche i energooszczędne. Na obudowie posiadają przycisk regulacji natężenia światła, który pozwala dostosować jasność podświetlanej mgiełki według uznania.

Prace nad tymi modelami trwały dwa lata, a za ich projekt odpowiedzialny był szwajcarski designer Fabian Zimmerli. Marka Stadler Form słynie z przykładania ogromnej wagi do wzornictwa swoich produktów, jednak w przypadku aromatyzera z funkcją lampionu, który w założeniu miał być gotowy również do pracy na zewnątrz, szczególną uwagę należało zwrócić na zapewnienie odpowiedniego stopnia odporności na pył i wodę. W efekcie modele Sophie spełniają normę IP44.

Sophie jest niezwykłym aromatyzerem. Poza rozprowadzaniem wybranej nuty zapachowej pełni funkcję lampionu. Jej wyjątkowość tkwi w jej wszechstronności. Może być używana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, a dzięki swojej funkcjonalnej konstrukcji można ją wygodnie przenosić bez ryzyka rozlewania wody. Sophie i Sophie little są ponadto pierwszymi w historii naszej marki produktami, które są certyfikowane do użytku poza domem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalnej formy nowych produktów i wierzymy, że Sophie stanie się stałą bywalczynią spotkań towarzyskich w ciepłe, wiosenne i letnie wieczory.

– mówi Martin Stadler, CEO i założyciel marki Stadler Form.

Urządzenia różnią się między sobą wymiarami i pojemnością zbiornika na wodę. Sophie little ma średnicę 13,3 cm, wysokość 21,2 cm i wagę 0,58 kg. Jej zbiornik ma pojemność 50 ml. Wymiary Sophie to średnica 18 cm i wysokość 30,2 cm. Urządzenie waży 1,1 kg i posiada zbiornik o pojemności 100 ml.

Nowe produkty są dostępne w sugerowanej cenie:
Sophie 499.00 PLN,
Sophie little 399.00 PLN.

źródło: informacja prasowa Stadler Form / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *