Top 10 oglądanych tytułów | marzec

Święta, święta i po świętach. Zatem mamy chwilę na to, by zerknąć, co najczęściej gościło na Waszych ekranach, jeżeli chodzi o filmy i seriale. Oczekiwaliśmy ciepłych dni, a tymczasem zagościł śnieg i mróz. Fajnie, bo w końcu siedząc pod kocykiem ogląda się najlepiej.


Top 10 filmów

 1. Wszystko wszędzie naraz
 2. John Wick
 3. Duchy Inisherin
 4. Top Gun: Maverick
 5. John Wick 3
 6. Nieznośny ciężar wielkiego talentu
 7. Nie patrz w dół
 8. Luther: Zmrok
 9. Bullet Train
 10. John Wick 2

Wraz z premierą John Wick 4 oglądalność pozostałych części wzrosła i chyba nikogo to nie dziwi. Patrząc po rozdanych Oscarach, numer jeden również nie pozostawia wątpliwości. Sama jestem ciekawa tego tytułu i planuję obejrzeć. Ze wszystkich wspomnianych powyżej, widziałam jedynie Luthera i chcąc nie chcąc – film mi się nawet podobał.

Top 10 seriali

 1. The Last of Us
 2. Mandalorianin
 3. Król Tulsy
 4. Carnival Row
 5. Luther
 6. Yellowstone
 7. Cień i kość
 8. Ted Lasso
 9. Star Trek: Picard
 10. Ty

Choć pierwszy sezon dobiegł już końca, The Last of Us kurczowo trzyma się pierwszego miejsca w rankingu. Zaraz za nim jest produkcja związana z Gwiezdnymi Wojnami – co nikogo chyba nie dziwi. Takie tytuły zawsze są wysoko w rankingach popularności. Tym bardziej, że jest dostępny na Disney +. Ostatni sezon Ty jak można się domyśleć mega mi się podobał i cieszę się, że został zapowiedziany kolejny – choć wydawać by się mogło, że już po wszystkim.

źródło: Just Watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *