W demo Nazi Busters zagramy jeszcze w tym roku

Tak, wiem, Busters wszystkim kojarzy się z… Ghost Busters! Ale to nie to. Iron Wolf Studio przedstawiło swoje nowe dzieło Nazi Busters. Jest to pierwszoosobowa strzelanka ukazująca alternatywną historię II wojny światowej w stylu retro. Nie brakuje ogromnej dawki humoru Duke’a Nukema wkomponowanego w świat Wolfensteina w specyficznej retro-oprawie graficznej. Grywalne demo gry planowane jest jeszcze na 2021 rok.


Twórcy symulatora Destroyer: The U-Boat Hunter prezentują II wojnę światową w nieco innym wydaniu, którego do tej pory nie mieliśmy okazji poznać. W końcu nie samym realizmem człowiek żyje. Nazi Busters to wyjątkowy FPS, gdzie nazistowskie trupy i one-linery naszego amerykańskiego bohatera sypią się tak gęsto, że nie powstydziłby się ich sam John Rambo. Hordy nazistów czekają, aż poszatkujemy je ogniem ze swojego MG42 oraz zrobimy sobie z nich barbecue przy pomocy miotacza ognia. Jeśli już mocno wkręcimy się w blitzkriegowy wir walki, odkryjemy, że również całkiem nieźle działa na nich wyrywanie pikselowych, kanciastych serc. W arsenale naszego głównego bohatera znajdą się również eksperymentalne bronie Wunderwaffe.

Co jeszcze czeka nas w nazistowskich bunkrach?

Nasza misja jest wyjątkowo prosta: musimy zabijać ile wlezie, odkryć tajemnice technologiczne Nazistów i zmienić bieg historii. No i przy okazji będziemy wracać z tysiącem skalpów.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *