Nextbase debiutuje w Polsce

Europejski producent kamer samochodowych debiutuje w Polsce! Mowa o firmie Nextbase, która posiada 60% udziałów na rynku europejskim. Od 17 września 2021 oferuje ona polskim kierowcom innowacyjne kamery samochodowe m.in. z funkcją Emergency SOS. W sytuacji awaryjnej technologia ta może uratować życie podróżującym, informując służby ratunkowe o poważnym wypadku.


Nextbase wkracza do Polski z nową linią produktów serii 2. W jej skład wchodzi 6 kamer samochodowych – 122HD, 222, 322GW, 422GW, 522GW oraz najnowsza 622GW o rozdzielczości 4K. Wszystkie posiadają inteligentny tryb parkowania. Modele z oznaczeniem GW wyposażono w moduły GPS (10 Hz) i WiFi. W swoich produktach firma koncentruje się na zapewnieniu najwyższej możliwej jakości obrazu bez względu na porę dnia oraz warunki atmosferyczne. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu autorskiego oprogramowania oraz współpracy z firmą Ambarella – wiodącym producentem półprzewodników na świecie.

Najważniejsze funkcje kamer samochodowych Nextbase serii 2

Dostępność i ceny

Kamery samochodowe Nextbase dostępne są już w sklepach MediaMarkt, MediaExpert, Komputronik, X-kom, na aukcjach Allegro oraz u wybranych partnerów handlowych w sugerowanej cenie katalogowej:

122HD

222

322GW

422GW

522GW

622GW

źródło: informacja prasowa Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *