Urodzinowy konkurs cat5!

W tym roku, dokładnie 1 lipca obchodziłyśmy swoje 3. urodziny! Bardzo się cieszymy, że z biegiem czasu nadal chcecie czytać to, co dla Was przygotowujemy. Z tej okazji na naszym Twitterze pojawił się konkurs, w którym do zgarnięcia jest brelok Pocket Pop z podobizną Ricka (Rick and Morty).


Mamy jeden taki breloczek i z chęcią oddamy go nowemu właścicielowi. Już tłumaczymy, co należy zrobić, by móc o niego zawalczyć:

Osoba, która wpadnie na najbardziej zakręcony pomysł dotyczący Ricka w swojej rodzinie, zgarnie nagrodę. Już nie możemy się doczekać, by móc na własne oczy przekonać się, jak bardzo kreatywni jesteście! A że jesteście, wiemy już od dawna.

Na Wasze komentarze konkursowe czekamy do 23.07.2021 (piątek) do godziny 23:59. Ze zwycięzcą skontaktujemy się w ciągu dwóch dni w wiadomości prywatnej na Twitterze.


Rick już czeka na nowy dom!


Organizatorem konkursu jest redakcja portalu cat5.pl. Do wygrania jest breloczek Pocket Pop z podobizną Ricka (Rick and Morty). W konkursie mogą wziąć udział wszyscy z wyjątkiem członków rodzin organizatorów. Każdy ma tylko jedną szansę! Konkurs odbywa się na Twitterze. Każdy, kto w komentarzu użyje wulgaryzmów lub obrazi innego uczestnika konkursu, zostanie zdyskwalifikowany. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego: girls@cat5.pl. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *