Wiedźmin: Zmora Wilka

Minione WitcherCon ujawniło na światło dzienne jeszcze więcej informacji na temat nowej produkcji w uniwersum Wiedźmina. Mowa o anime 2D – Wiedźmin: Zmora wilka. Serial będzie oparty na książce Andrzeja Sapkowskiego (zdziwiłabym się, gdyby miało być inaczej). Dostaliśmy nie tylko wiele szczegółów, ale również zobaczyliśmy pierwszy, oficjalny zwiastun. Pozostaje nam jedynie czekać na sierpień!


Wiedźmin: Zmora wilka przeniesie nas w znane już z powieści uniwersum, jednak tym razem nie będziemy się skupiać na Geraltcie. Akcja ma rozpocząć się mocno w przeszłości, będąc animowanym spin-offem serialu Wiedźmin. Anime skupi się na zupełnie innym bohaterze i na jego początkach profesji Wiedźmina. Poznamy losy i pochodzenie mentora Geralta i przyjaciela wiedźmina – Vesemira.

Na pierwszym wydarzeniu poświęconym Wiedźminowi, oprócz zapowiedzi drugiego sezonu Wiedźmina, którego premiera odbędzie się 17 grudnia 2021, zobaczyliśmy także pozostawiający ogromną ciekawość trailer nadchodzącego anime.

Do premiery pozostał już tylko miesiąc z hakiem. Jeżeli nie chcecie tego przegapić, dodajcie tytuł do swojej kolekcji na Netflixie i koniecznie ustawcie przypomnienie! Nie zapominajcie, że już 21 lipca, na platformach iOS i Android pojawi się gra The Witcher: Monster Slayer.

źródło: techadvisor.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *