Top 10 oglądanych tytułów | wrzesień

Z czym kojarzy się Wam wrzesień? Mnie z pierwszymi opadającymi liśćmi, coraz dłuższymi wieczorami i leżeniem w łóżku z kubkiem ciepłej herbaty przed TV. Okej, z rozpoczęciem roku szkolnego też, jednak od dawna już mnie to nie dotyczy. Teraz zobaczymy nad jakimi tytułami widzowie spędzali swój wolny czas. Ciekawe jak wiele zmieniło się względem zestawienia sierpniowego.


Top 10 filmów

 1. Tenet
 2. Kate
 3. Jojo Rabbit
 4. Spider-Man Uniwersum
 5. Ciche miejsce 2
 6. Mortal Kombat
 7. Lighthouse
 8. Lobster
 9. Obiecująca. Młoda. Kobieta.
 10. Venom

Na liście z miejscem 10. pojawił się Venom. Czyżby premiera drugiej części filmu miała na to jakiś wpływ? Przypomnę, że w kinach pojawi się już 15 października. Na pierwszym miejscu najczęściej oglądanych filmów pojawił się Tenet – film opowiadający historię bohatera przenikającego w mroczny świat międzynarodowych szpiegów, próbującego ocalić ludzkość. Oglądaliście? Ja jeszcze nie.

Top 10 seriali

 1. Upadek
 2. Z Archiwum X
 3. Ted Lasso
 4. American Horror Story
 5. Dom z papieru
 6. Squid Game
 7. Żywe trupy
 8. Dziewięcioro nieznajomych
 9. Fundacja
 10. Prawo ulicy

Dom z papieru ze względu na premierę nowego 5-tego sezonu uplasował się w środku stawki. Czy to aby nie za niska pozycja dla tego serialu? Podobnie ze Squid Game – skończyłam pierwszy sezon w miniony weekend i uważam, że pomysł jest bardzo intrygujący. Ciekawe czy tytuł ten wyląduje wyżej w październikowym zestawieniu.

źródło: Just Watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *