Top 10 oglądanych tytułów | sierpień

Rozpoczął się wrzesień. Dla niektórych to powrót do szkoły. W przypadku innych osób to sygnał, że niebawem powrót na studia. Dla całej reszty to nic nie zmienia, poza tym, że dzień staje się już coraz krótszy i nie wiadomo, jak się ubrać. Taki obrót sprawy będzie sprzyjał wieczorom z popularnymi platformami oferującymi szeroki wybór filmów i seriali. Co gościło na ekranach widzów w sierpniu? Zerknijmy!


Top 10 filmów

 1. Top Gun: Maverick
 2. Predator: Prey
 3. Top Gun
 4. Elvis
 5. Uncharted
 6. Samarytanin
 7. Spider-Man: Bez drogi do domu
 8. Śmierć na Nilu
 9. RRR
 10. Carter

Tak, widziałam nowego Predatora i nie za bardzo przypadł mi do gustu. Kompletnie nie mój klimat, za dużo o plemionach, a pokonanie go przez dziewczynę i psa okazało się (jak na mój kiepski umysł blondynki) zbyt absurdalne. Oczywiście niektórym taki klimat mocno przypadł do gustu, zatem ilu widzów, tyle opinii. Jaka jest Wasza?

Top 10 seriali

 1. Ród smoka
 2. Sandman
 3. Mecenas She-Hulk
 4. Zadzwoń do Saula
 5. Żywe trupy
 6. The Boys
 7. Paper Girls
 8. Zbrodnie po sąsiedzku
 9. The Good Doctor
 10. Turbulencje

No to powiedzcie mi, tak ta ten Ród Smoka z HBO? Grę o Tron zakończyłam skromnie na 2 sezonie (o ile dobrze pamiętam) i produkcja ta kompletnie nie wpisuje się w mój gust. Natomiast Sandman… Tu muszę przyznać, że doskonale chłonęło mi się każdy odcinek i z niecierpliwością będę oczekiwać na kolejny sezon. To zdecydowanie coś idealnego dla mnie!

źródło: Just Watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *