Top 10 oglądanych tytułów | marzec

HBO Max pojawiło się 8 marca 2022 w Polsce. Wielu z nas postanowiło się skusić i dołączyć do grona osób posiadających subskrypcję. Sprawiło to duży ruch w rankingach najczęściej oglądanych tytułów minionego miesiąca. Nic w tym dziwnego. W pakiecie możemy znaleźć doskonale nam znane produkcje uwielbiane od lat oraz nowości, które pojawiły się w kinach. Czas na top 10 filmów i seriali oglądanych w marcu.


Top 10 filmów

Przyznajcie się, do którego tytułu przyłożyliście swoją cegiełkę. Może i ja w końcu dołożę swoją, ponieważ taki mam właśnie ambitny plan. Matrix w górę, Diuna w dół. Wydaje mi się, że w kwietniu te dwa filmy będą nadal na wysokich pozycjach. Czas pokaże, pozostaje nam czekać i… oglądać!

Top 10 seriali

  1. Dexter: New Blood
  2. Euforia
  3. Peaky Blinders
  4. Star Trek: Picard
  5. Peacemaker
  6. Żywe trupy
  7. Krakowskie potwory
  8. Our Flag Means Death
  9. Obsesja Eve
  10. Rozdzielenie

Recenzję Dexter: New Blood możecie zobaczyć na naszej stronie. Została opublikowana kilka dni temu, ponieważ za Dexterem Morganem ciężko nie tęsknić. To jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Wielu fanów nie mogło się doczekać kontynuacji. Pochłonięcie całego sezonu na raz było zaledwie nie tyle co koniecznością, jak czystą przyjemnością. Do Krakowskich Potworów się zabieram. Zdania na temat tej produkcji nie są zbyt przychylne. Jakie jest Wasze?

źródło: Just Watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *