Cowboys and Rustlers zabierze graczy na Dziki Zachód

Wsiadaj na konia – preria czeka! Poznajcie nową grę twórców Rustlera (znanego również jako Grand Theft Horse), która zabierze Was na Dziki Zachód. Cowboys and Rustlers przenosi humor znany z poprzedniej gry w nowe miejsce i okres, nie zapominając o tym, co kluczowe dla epoki – kowbojach, saloonowych bójkach, listach gończych i kapeluszach! Zostaje nam jedynie czekać na ogłoszenie daty premiery.


Zostańcie najweselszymi kowbojami na Dzikim Zachodzie! W szalonym uniwersum Cowboys and Rustlers przyjdzie Wam obserwować wydarzenia z lotu ptaka. Zatem wszystkie wybryki podane zostaną jak na dłoni. W kwestii wyposażenia postawcie na klasykę. Używajcie lassa, rewolwerów, dynamitu i nadprzyrodzonej inteligencji jako uniwersalnych narzędzi w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich.

Odkryjcie magię zaklętą w świecie, w którym z jakiegoś dziwnego powodu wszyscy znajdują uciechę w spluwaniu do spluwaczek, a ulubionym instrumentem tłumu są zęby fortepianisty. W Cowboys and Rustlers poznacie charyzmatycznych wywrotowców, którzy poza powolnym umieraniem z głodu mają też inne pasje.

Przygody nie będziecie przeżywać sami! Theodore będzie Waszym druhem na dobre i na złe, dzięki czemu łatwiej będzie Wam znosić trudy podróży. Oddany kompan chętnie i wylewnie podzieli się przemyśleniami na temat Waszych wspólnych działań, nie szczędząc sobie przy tym uszczypliwych komentarzy. Co więcej, Theodore wykorzysta Waszą podróż, aby napisać rewolucyjną powieść science-fiction. Ciekawe, ile inspiracji można znaleźć podczas wspólnego łupienia banków? Z pewnością znacznie mniej niż z prób przyzywania duchów na cmentarzach. Ach, co najważniejsze – wspomnieliśmy już, że Theodore jest mówiącym koniem?

Kluczowe cechy Cowboys and Rustlers:

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *