Top 10 oglądanych tytułów | maj

Jak ten czas szybko mija. Maj jest już za nami i przyniósł ze sobą kilka ciekawych premier filmowych. Jedni wybrali się do kin, by zobaczyć nowe produkcje jak najszybciej, inni woleli zostać w domu i zaczekać. Na co? Pewnie na pojawienie się ich w HBO Max lub w zbliżającym się Disney +. Jak to więc wyglądało w praktyce?


Top 10 filmów

 1. Top Gun
 2. Spider-Man: Bez Drogi Do Domu
 3. Moonfall
 4. Doktor Strange
 5. Miłość, Seks & Pandemia
 6. Venom 2: Carnage
 7. 007: Nie Czas Umierać
 8. Batman
 9. Free Guy
 10. Diuna

No powiem Wam, że widząc Doktora Strange w zestawieniu, myślałam bardziej o Multiwersum obłędu. Kilkukrotnie sprawdzałam ten ranking i rzeczywiście – mowa jest o pierwszej części przygód naszego Doktora z utalentowaną peleryną. Spider-Man, Diuna i Batman nie dają za wygraną i okazuje się, że produkcje te mają nadal wielu fanów, którzy lubią do nich wracać. Ej, w końcu Batman nie był taki zły, tylko było za mało nietoperza w nietoperzu.

Top 10 seriali

 1. Schody
 2. Stranger Things
 3. Zaginiony symbol
 4. Bosch: Legacy
 5. Zadzwoń do Saula
 6. Rozdzielenie
 7. Tokyo Vice
 8. Prawnik z Lincolna
 9. Miasto jest nasze
 10. Peryferia

No, za wiele nie powiem, bo nie pamiętam, kiedy poza nowym Miłość, Śmierć i Roboty włączyłam jakiś serial. Widzieliście już odcinki Stranger Things? Słyszałam, że opinie są mocno podzielone. Jedyne, co ja wiem, to to, że trwają całkiem długo i zrobiło się jakoś tak, jeszcze mroczniej. Ktoś potwierdzi?

źródło: Just Watch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *