Telefon z Coca-Coli? Czemu nie?

Telefon w kolorach ulubionego napoju? Żaden problem! Szkoda jedynie, że nie jest on dostępny w sprzedaży w naszym kraju. Natomiast widoczne są już pierwsze recenzje w ojczystym języku. Coca-Cola ogłosiła huczne wprowadzenie na rynek swojego nowego produktu. Mowa o własnym smartfonie pełnym firmowych detali. Smartfon wyposażony w najnowsze technologie może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jego design ma być nie tylko nowoczesny, ale również inspirowany popularnymi napojami.


Realme nie tak dawno temu zaprezentowało zupełnie nową wersję smartfona Realme 10 Pro. Ta została opracowana wraz z Coca-Colą i zwie się Realme 10 Pro Coca-Cola Edition. Nie powiem, żeby była to wyszukana nazwa, jednak ta z pewnością sugeruje, z czym możemy mieć do czynienia. Sama premiera odbyła się 10 lutego 2023 roku.

Podstawowe parametry będące elementem charakterystycznym dla rządzenia to procesor Snapdragon 695 o częstotliwości do 2,2 GHz, jak dla mnie średniej wielkości ekran LCD 6,72 120 Hz, podwójnym aparat (główny 108 Mpx) oraz bateria 5000 mAh z ładowaniem 33 W. W środku znajduje się jeszcze 8 GB pamięci RAM i wbudowane 128 GB do użytku. Wystarczy oczywiście karta pamięci, by ta zwiększyła się aż do 1TB.

Telefon będzie dostępny (ale nie u nas, hehe) w kilku różnych wersjach kolorach, które mają odpowiadać różnym smakom napojów Coca Coli. Ma to pomóc w wyborze odpowiednio dopasowanego do swoich preferencji smartfona. Czy takie rozwiązanie i taka współpraca jest konsumentom potrzebna? Chcecie mobilną, dzwoniącą puszkę coli?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *