Symulator złodzieja – Thief Simulator VR: Greenview Street

Od czasu lipcowej premiery kultowego Thief Simulator VR w wersji Greenview Street, wydanego na platformę Meta Quest, tytuł trafił na trzecie miejsce bestsellerów Meta Store. Grę kupiło ponad 75 tys. graczy na całym świecie. Deweloperzy nie spoczęli jednak na laurach i cały czas pracują nad nową zawartością. Do gry trafiła właśnie szósta, największa jak do tej pory darmowa aktualizacja z nowościami!


Thief Simulator VR: Greenview Street to gra, która jak sam tytuł wskazuje, daje możliwość wcielenia się w złodzieja grasującego po Greenview Street. Tytuł pozwala na ogromną interakcję z otoczeniem, co w przypadku gier VR w znaczącym stopniu przekłada się na wciągającą immersyjną rozgrywkę. Nasza postać musi pozostać niewidoczna niczym ninja, by uniknąć wykrycia przez mieszkańców i policję. Gracz musi również analizować codzienne zachowania obecnych w grze NPC, by znaleźć właściwy moment do kradzieży.

Osoby lubiące zadymę mogą wybijać łomem szyby i niszczyć rozmaite elementy otoczenia, by tylko zgarnąć kosztowności. Gracze preferujący subtelniejsze metody otworzą zamki zestawem wytrychów lub skorzystają z noża do szkła, aby po cichu wkraść się przez okno. Dostępne jest także hakowanie komputerów i pozyskiwanie cennych danych. Sand-boxowy świat gry daje ogromne możliwości, a graczy ogranicza tylko własna wyobraźnia.

A tu aktualizacja!

Wraz z najnowszą aktualizacją twórcy udostępnią minigrę polegającą na rozbieraniu zrabowanych pojazdów na części, blisko 30 nowych rodzajów lootu, opcję płynnego (tj. bez wyciemniania obrazu gry) wchodzenia przez okno oraz wspinaczkę, jak i możliwość zjadania znajdowanego w domach pożywienia. Gra otrzymała także usprawnioną mechanikę otwierania szuflad i szaf, nowy tutorial dla początkujących i odświeżoną szatę graficzną. Gracze znajdą teraz w Thief Simulator VR: Greenview Street więcej obiektów interaktywnych oraz ulegających zniszczeniu.

Deweloperzy nie mają zamiaru poprzestać na tej aktualizacji. Twórcy ze studia 3R GAMES już teraz pracują nad rozszerzeniem świata gry o kolejne dzielnice oraz nową, autorską zawartość, która będzie dostępna tylko dla posiadaczy wersji gry na platformę Quest 2.

Thief Simulator VR: Greenview Street można nabyć w Meta Store w cenie 19,99 USD jednak z okazji Cyber Week i zbliżającego się Black Friday gra jest dostępna w specjalnej promocji za 12,99 USD.

źródło: informacja prasowa Galaktus PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *