Startuje VTV – nowatorska telewizja internetowa dla graczy!

Gry, esport, streamy, programy publicystyczne, lifestyle i znacznie więcej. Wszystko to znajdziemy w rewolucyjnej formule łączącej tradycyjne i współczesne media. Można by się zacząć zastanawiać, co sprawiło, że znane nam z dziecięcych lat MTV szybko zyskało status ikonicznego medium. Jednak dziś najbardziej przyszłościową formą spędzania czasu jest gaming. VTV stanie się oknem do tego świata zarówno dla zagorzałych graczy, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę. To stacja pełna pasjonatów, wykorzystująca możliwości globalnej sieci i płynąca wraz z trendami narzuconymi przez współczesne subkultury. Nadciąga rewolucja i nowa jakość wśród mediów gamingowych!


VTV zapewnia nowy wymiar codzienności obracającej się wokół gamingu. Nieliniowa, nowoczesna telewizja internetowa, współpracuje z najlepszymi dziennikarzami, influencerami i ekspertami z dziedziny gier i esportu. Innymi słowy – otwieramy oczy na kierunek, który już teraz osiągnął niespotykaną skalę. Zapewne już wkrótce stanie się najważniejszym nurtem w mediach.

https://www.youtube.com/watch?v=GLQ7B23vKNI

W VTV znajdziecie wysokiej jakości materiały wideo, teksty publicystyczne, wywiady, recenzje, streamy na żywo i treningi prawdziwych graczy. To jedyna tak nowoczesna, atrakcyjna i zrównoważona rozrywka.

Pomysłodawcą i założycielem VTV jest Wojtek Krzemień – specjalista ds. nowych mediów i marketingu z 20 letnim doświadczeniem w branży. Jest on również wydawcą serwisów brief.pl, briefesports.pl oraz vigilantmagazine.com. Wojtek zebrał wokół siebie solidną redakcję i współpracowników składającą się z wieloletnich dziennikarzy i influencerów, którzy wspólnie tworzyć będą to innowacyjne medium.

Więcej szczegółów poznacie już 28 czerwca, kiedy ruszy kampania crowdfundingowa VTV na platformie Beesfund. Więc jest okazja, by wspólnie z VTV budować przyszłość mediów gamingowych w Polsce.

Jeżeli chcecie dołączyć swoją cegiełkę i dołączyć do ekipy, wystarczy, że wyślecie zgłoszenie, które znajdziecie klikając w ten pogrubiony tekst.

źródło: informacja prasowa / Galaktus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *