Nowa wojna z Ravagers – Crossout

Nowy sezon Battle Pass przynosi wiele unikatowych możliwości budowania pojazdów. Nowa aktualizacja Guiding Star jest już dostępna dla postapokaliptycznej sieciowej gry akcji Crossout. Gracze wezmą udział w zupełnie nowym sezonie przepustki bojowej, by zdobyć unikatowe części oraz zniszczyć bazę Ravagers w trakcie ogromnej bitwy PvE. Aktualizacja wprowadza również odnowioną mapę Ship Graveyard, platformy do skoków oraz ogniste i plazmowe pierścienie do umieszczenia na poligonach testowych. Are you ready?


Członkowie Zakonu Upadłej Gwiazdy przybyli na Pustkowia i są gotowi pomóc wszystkim frakcjom w przygotowaniach do wojny ze wspólnym wrogiem – Ravagersami. Każdy gracz może wziąć udział w wyścigu zbrojeń, odblokowując nagrody przepustki bojowej. Zawierają one nowe bronie i unikatowe części do pojazdów. Wśród nich znajdziemy strzelbę Gremlin, która zadaje większe obrażenia po kontakcie z wrogiem. Będzie też przedni karabin maszynowy M-32 Vindicator, który staje się bardziej wytrzymały po rozgrzaniu. Karoseria Aggressor znacznie zwiększa obrażenia zadawane od broni, gdy pojazd pędzi w kierunku wroga w linii prostej. Brzmi dobrze, prawda?

To nie koniec nowości!

Świeżo zmodernizowane lub zbudowane od podstaw pojazdy w Crossout mogą być wykorzystane w nowej misji PvE o nazwie Operacja Gozu. Gracze wkraczają na nową mapę Desolated town, stworzoną specjalnie na potrzeby tego wydarzenia. Zadaniem jest zniszczenie wieży Ravagerów, włamanie się na terytorium wroga, by wgrać wirus Syndykatu do centrum danych, a następnie zniszczyć przywódcę Ravagerów. Wszystkie zadania można wykonać w sposób skryty, unikając kamer monitoringu i pojazdów patrolowych. Druga opcja – poprzez bezpośredni atak na oddziały wroga i wszystkich popleczników, których zdoła zebrać. Sami wybierzemy swój sposób. Byleby finalnie okazał się skuteczny.

Aktualizacja wprowadza również inne przedmioty i mechaniki do gry. Dostępne jest mieszanie przedmiotów kosmetycznych, co pozwoli graczom pozbyć się zbędnych lub niepotrzebnych ozdób. W zamian otrzymają przydatne materiały eksploatacyjne lub niezwykle rzadkie przedmioty, do upiększenia swoich pojazdów. Pełna lista nowych funkcji aktualizacji Guiding Star w Crossout dostępna jest na oficjalnej stronie gry:
K L I K

źródło: informacja prasowa / Galaktus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *