Stadler Form Eva smart – zdalnie sterowany nawilżacz powietrza

Optymalna wilgotność powietrza w domu powinna wynosić od 40-60%. Osiągnięcie takiego poziomu zapewni ultradźwiękowy nawilżacz Eva smart, szwajcarskiej renomowanej marki Stadler Form, który jest przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 80 m². Dzięki bezprzewodowej komunikacji i aplikacji na smartfonie Smart Life – Smart Living, można zarządzać pracą urządzenia oraz sprawdzać parametry z dowolnego miejsca na świecie.


Sezon grzewczy tuż za rogiem, a wraz z nim pojawi się niemały problem suchego powietrza w domach. By uniknąć problemów z oddychaniem czy przesuszoną skórą i zwiększyć odporność organizmu, warto skorzystać z nawilżacza powietrza. Nowy Stadler Form Eva smart może być obsługiwany z poziomu aplikacji w smartfonie. Urządzenie wykorzystuje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości do rozbijania cząsteczek wody, by następnie przekształcić je w mikroskopijną mgiełkę, która wyrzucana jest na wysokość ok. 1,4 m. Jego wymiary to 196 x 418 x 196 mm, a waga wynosi 3.0 kg. Zbiornik wody ma pojemności 6.3 litra. Nawilżacz można zaprogramować tak, by wytwarzał nie tylko zimną, ale i ciepłą mgiełkę. Jeśli dodatkowo dolejemy do zbiornika kilka kropli olejku zapachowego, mgiełka będzie miała działanie aromaterapeutyczne.

Praca nawilżacza Stadler Form Eva smart nie zakłóca snu. Pomimo ogromnej mocy (95 W) jest on wyjątkowo cichy (poziom hałasu wynosi 26-34 dB). Ponadto informujące o ustawieniach pracy diody LED mogą zostać przyciemnione lub zupełnie wygaszone. Dzięki wykorzystaniu technologii Adaptive Humidity, w trybie Auto nawilżacz jest w stanie samodzielnie zarządzać ilością emitowanej mgiełki, aby osiągnąć założony poziom wilgotności powietrza. Dołączony do zestawu czujnik (który pełni również funkcję pilota) sam mierzy poziom wilgotności, a następnie przesyła dane do nawilżacza. Dzięki temu jego praca jest wydajniejsza, dokładnie dostosowana do warunków panujących w całym pomieszczeniu. Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Stadler Form Eva smart charakteryzuje się dużą elastycznością – użytkownik może wybrać jeden z pięciu poziomów nawilżania – w przedziale od 30% – 75%.

Stadler Form proponuje dodatkową technologię WiFi, która pozwala zdalnie sterować nawilżaczem poprzez aplikację Smart Life – Smart Living w smartfonie. Dzięki temu urządzenie uruchamiamy z dowolnego miejsca, zanim jeszcze pojawimy się w domu.

Stadler Form Eva smart z modułem łączności Wifi dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym.

źródło: informacja prasowa Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *