Sniper Ghost Warrior Contracts 2 z rekordem sprzedaży

CI Games (CIG) podało kilka dni temu najnowsze dane sprzedażowe ostatniej gry z serii Sniper Ghost Warrior. Wydany 4 czerwca 2021 Sniper Ghost Warrior Contracts 2 w ubiegłym tygodniu przekroczył próg miliona sprzedanych kopii. Od premiery pierwszej gry w snajperskiej serii, wszystkie tytuły sprzedały ponad 13 milionów egzemplarzy. Każda kolejna odsłona była lepsza od poprzedniczki.


Osiągnęliśmy istotny kamień milowy w mniej niż rok od premiery i jednocześnie szybciej od poprzedniczki. Jest to najlepszym dowodem ciężkiej pracy i zaangażowania ekipy z Underdog Studios. Dziękujemy naszym wiernym fanom, którzy od ponad dekady są z nami. Witamy także wszystkich nowych graczy, którzy pomogli nam odnieść ten sukces.

– powiedział Marek Tymiński, prezes CI Games.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 szybko stało się najlepiej ocenianą grą w serii, zbierając pochwały od mediów i fanów. Tytuł cieszy się oceną użytkowników Steam na poziomie 85%. Gra została stworzona przez wewnętrzne studio deweloperskie CI Games Underdog Studio. Za cel stawia ono sobie ciągły rozwój i ulepszanie wciągających doświadczeń dla graczy poprzez tworzenie nowych mechanik rozgrywki. W przypadku tego tytułu było to wprowadzenie do gry jednego z ulubionych elementów fanów. Mowa o strzałach do celu z ponad 1 km. Twórcy z Underdog Studio obecnie ciężko pracują nad zdefiniowaniem ekscytującej przyszłości dla serii. Ma to sprawić, że kolejna jej odsłona ponownie przewyższy poprzedniczkę.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jest obecnie dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz Steamie.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *