Smartfon na każde warunki – Maxcom MS507 Smart&Strong

Wyobrażacie sobie ekstremalną wyprawę bez telefonu w kieszeni? Ja bym jeszcze to przeżyła, ale znam osoby, które panikują, kiedy nie mają telefonu pod ręką. Po okresie długiego lockdownu ludzie poszukują kontaktu, choć ja chyba wolę siedzieć w domu i mieć święty spokój (i pewnie nie tylko ja). Większość z Was zaplanowała już zapewne urlop, a pogoda za oknem idealnie temu sprzyja. Dla osób preferujących ekstremalne hobby, które odpoczywają podczas kilkugodzinnych wycieczek po górach, firma Maxcom opatentowała dedykowaną serię wzmocnionych smartfonów. Linia Strong to telefony typu „rugged”, które charakteryzują się wytrzymałością oraz funkcjonalnością. Najbardziej zaawansowanym przedstawicielem tej serii jest Maxcom MS507 Smart&Strong.


Maxcom MS507 Smart&Strong to smartfon idealny dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, oraz dla tych, którzy pracują w wymagających warunkach. Jego główne zalety to odporność na kurz, pył oraz wodę. Nie straszne mu także błoto, uderzenia czy upadki. Standard IP68 sprawia, że użytkownik może liczyć na łączność ze światem bez względu na warunki atmosferyczne. Producent zatroszczył się również o najbardziej newralgiczną część smartfona – ekran. Wyświetlacz 5” o rozdzielczości 1140 x 720 IPS wyposażony został w szkło Gorilla Glass 3, które wytrzyma niejedno bliskie spotkanie z podłogą.

Wiele zalet

Aktualnie chyba każdy zwraca uwagę na to, jak duża bateria została zamontowana w smartfonie. W końcu, permanentna możliwość kontaktu ze światem jest pewnym osobom niezbędna. Model MS507 Smart&Strong może pochwalić się baterią o pojemności 3000 mAh. Na dodatek, za sprawą niskiego zapotrzebowania na prąd – gwarantuje długie godziny bez ładowarki.

Za płynność pracy odpowiedzialny jest czterordzeniowy procesor MTK6739 1.5GHz. Telefon wyposażono 3 GB pamięci podręcznej oraz opcjonalnie 32 GB pamięci flash. Producent przewidział również funkcję dual SIM oraz moduł łączności NFC, który może najczęściej będzie wykorzystywany do płatności zbliżeniowych.

Specyfikacja

Smartfon Maxcom MS572 jest już dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 599 zł.

źródło: informacja prasowa Maxcom / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *