Galaktus zaczyna współpracę z Whisper Games

Nie jest tajemnicą, że z ponad 600 milionami graczy, chiński rynek gier jest jednym z najbardziej lukratywnych i prosperujących na całym świecie. Zatem nic dziwnego, że wielu zachodnich wydawców i twórców gier dąży do dotarcia do tego dalekowschodniego zakątka branży gier i zaoferowania swoich produkcji chińskim graczom. I co się właśnie dzieje?


Galaktus PR to agencja z 10-letnim doświadczeniem w marketingu, public relations, obsłudze eventów i dystrybucji. Po kilku udanych kooperacjach z chińskim wydawcą Whisper Games, obie firmy postanowiły zacieśnić więzy. Czym to skutkuje? Tym, że właśnie stają się oficjalnymi partnerami w Europie! Oznacza to nie tylko kompleksowe wsparcie Galaktusa w regionie dla wybranych tytułów z portfolio wydawców. Otwiera to również wiele nowych możliwości dla europejskich studiów, które chcą zadebiutować na chińskim rynku.

„To niezwykle duży kamień milowy dla naszej firmy. Szczególnie w świetle naszej 10 rocznicy, którą obchodzimy w tym roku. Cieszymy się, że po kilku udanych projektach możemy ponownie współpracować z Whisper Games. Tym bardziej, że nasza niedawna współpraca otwiera nowe możliwości dla całego europejskiego rynku gier indie, dzięki czemu może się on rozwijać i stawać się jeszcze bardziej globalny. To zaszczyt, że to właśnie my możemy przyczynić się do realizacji tego projektu.”

Mateusz Szukajt – Prezes Zarządu Galaktus PR.

źródło: informacja prasowa / Galaktus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *