Simon dołącza do rodziny Stadler Form

Rodzina wentylatorów marki Stadler Form stale się powiększa. Autoryzowany importer i dystrybutor produktów tej marki w Polsce – DLF, wprowadza do oferty nowy model Simon. Wyróżnia się on jakością wykonania, efektywnością pracy oraz, jak przystało na produkty tej marki, wyszukanym designem. Marka Stadler Form już od dawna skupia się na tworzeniu urządzeń poprawiających jakość powietrza. Elementami, na które firma od zawsze zwraca uwagę, są efektywność działania, jakość wykonania oraz design. Najnowszy reprezentant marki łączy w sobie wszystkie te aspekty.


Nieoczywista bryła nowego wentylatora od Stadler Form została zaprojektowana z myślą o ergonomii i funkcjonalności. Urządzenie stoi na okrągłej stopie, która wykonana jest z powlekanej na biało stali i zapewnia stabilność. Wykonany ze stali i tworzywa ABS statyw w 2/3 swojej wysokości posiada magnetyczny uchwyt. Rozwiązanie to umożliwia wygodne przymocowanie pilota do sterowania. Na szczycie statywu zamontowany został cylindryczny korpus. Znajduje się w nim cały mechanizm wentylatora. Został on pokryty eleganckim, tekstylnym pokrowcem, który można zdemontować. Wylot powietrza wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jego żebrowana konstrukcja zapewnia optymalne rozprowadzenie powietrza.

Wentylator Simon jest bardzo efektywny

Simon to dyskretny towarzysz, który przyniesie ulgę w nadchodzące ciepłe dni. Nie będzie rozpraszać swoją pracą. Jego zakres generowanego dźwięku mieści się w zakresie 25–52 dB. Wartość można porównać odpowiednio do szeptu oraz szumu w biurze. Efektywne rozprowadzenie powietrza zapewniają szerokie możliwości ustawień. Można wymienić tryb oscylacji 3D, dzięki któremu Simon porusza automatycznie wentylatorem zarówno w osi pionowej, jak i poziomej. W połączeniu z faktem, że jego zasięg kształtuje się na poziomie do 10 metrów, jest w stanie zapewnić optymalną cyrkulację powietrza w dużych pomieszczeniach. Simon został wyposażony w funkcję Power. Zapamiętuje on dzięki niej ostatnio wybrane ustawienia.

Simon jest bardzo praktyczny

Wentylator wyposażono w szereg rozwiązań, które sprawiają, że jest bardzo wygodny w obsłudze. Można wymienić włącznik nożny, dzięki któremu włączymy lub wyłączymy go do bez schylania się. Wybór poszczególnych ustawień i funkcji możliwy jest za pośrednictwem wygodnego pilota. Dzięki niemu uruchomimy m.in. inteligentne funkcje. Mowa np. o trybie symulacji naturalnej bryzy, wyborze spośród 10 różnych ustawień prędkości, czy skorzystania z timera (1-7 godzin). Simon jest również prosty w czyszczeniu. Przednia i tylna kratka są demontowalne, a tekstylny pokrowiec po zdjęciu można wyczyścić w pralce.

Wentylator Simon dołącza do dużej rodziny wentylatorów od Stadler Form. Wszystkie łączy efektywność pracy, wyjątkowy design i jakość wykonania. Firma stale rozwija swoje portfolio w tym zakresie. Modele takie jak Leo, Peter little czy Peter stały się sprzedażowymi hitami. Posiadający bambusowy korpus Otto czy niezwykle cichy Tim od lat zachwycają użytkowników.

Specyfikacja najnowszego wentylatora Simon:

źródło: informacja prasowa Stadler Form / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *