Rysunkowe Sunrise GP – pierwszy zwiastun

Garage 5 wraz z wydawcą Gamedust ogłaszają, że wspólnie pracują nad nową grą wyścigową w klimacie arcade – Sunrise GP. Wyróżnia ją charakterystyczny rysunkowy styl i pastelowe kolory. W grze przenikać się będzie rywalizacja na torze oraz motyw podróżowania. Trafi ona na platformę Nintendo Switch jeszcze w tym roku.


W Sunrise GP uczestnicy wyścigów spotkają się na linii startu o wschodzie słońca. Zasiądą w pojazdach, które będą się od siebie różnić dynamiką oraz sposobem prowadzenia, a następnie wcisną gaz do dechy, by walczyć o zwycięstwo w Grand Prix. Maszyny pojawiające się w grze swoją stylistyką nawiązują do klasyków z terenów wschodniej Europy. Tytuł ten to wyścigowa rywalizacja na wielu zróżnicowanych torach. Kolejne wyścigi z cyklu przeniosą graczy w nowe zakątki świata, gdzie podejmować będą rozmaite wyzwania.

Rywalizacja nie ograniczy się jednak do trybu jednoosobowego. W Sunrise GP zagramy ze znajomymi na jednej kanapie. Wszystko za sprawą trybu wieloosobowego z podzielonym ekranem, nawet dla czterech osób. Gracze dostaną także dostęp do trybu wyzwań, quick race oraz tryb fotograficzny, który pozwoli stworzyć wyjątkowe screenshoty.

W Sunrise GP na graczy czeka:

Prace nad grą wciąż trwają. W najbliższych tygodniach twórcy ujawniać będą więcej informacji na jej temat. Premiera na konsolę Nintendo Switch zaplanowana jest na 2022 rok.

źródło: informacja prasowa Galaktus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *