Rooms of Realities – VR-owa rozrywka w świecie escape roomów

Dotarły do nas najnowsze wieści prosto z targów Gamescom 2022. Gamedust i studio Bluekey prezentują teraz najnowszy trailer Rooms of Realities, VR-owej gry inspirowanej pokojami zagadek.


Pierwszy zwiastun zaprezentowany przez twórców ukazywał, jak wyglądać będzie pokój przypominający opuszczony szpital. Najnowszy trailer udostępniony z okazji jednej z największych imprez gamingowych na świecie, przenosi graczy do wnętrza tajemniczej egipskiej piramidy. Twórcy zapewniają, że tematycznych lokacji będzie przybywać.

Produkcja pozwoli na rozgrywkę w rozmaitych escape roomach, o różnym poziomie trudności. Poszukiwania klucza lub łamania kodu będzie można podjąć się, zarówno grając samodzielnie, jak i przeżywając wciągającą przygodę razem z przyjaciółmi w trybie kooperacyjnym.

Główne cechy Rooms of Realities

Wykorzystanie technologii VR wyniesie doświadczenia płynące z rozgrywki na wyższy poziom i pozwoli jeszcze intensywniej przeżywać wszystkie przygody. Wykazywanie się spostrzegawczością i sprytem da jeszcze większą satysfakcję. Rooms of Realities ma być grą dla osób w każdym wieku. Próby wydostania się z pokoju odbywać się będą w przyjaznej i czytelnej oprawie, dlatego nawet pozornie niepokojące miejsce będzie sprzyjać główkowaniu.

Nie możemy się doczekać!

Rooms of Realities przygotowywane jest z myślą o platformach VR. Twórcy intensywnie pracują nad projektem i wkrótce będą mogli podzielić się bardziej szczegółowymi informacjami na temat gry.

Wydawcą gry jest studio Gamedust znane między innymi z pozytywnie przyjętego przez społeczność graczy i recenzentów Yupitergrad. Oprócz tego możemy wyróżnić klimatyczne i pełne zagadek Neverout, symulator prowadzenia wózka widłowego Best Forklift Operator, a także arcade’ową grę wyścigową na konsole Nintendo Switch – Sunrise GP.

źródło: informacja prasowa Galaktus PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *