Maxcom na targach IFA

Maxcom był jednym z wystawców na tegorocznych międzynarodowych targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie. Odwiedzający targi podziwiali m.in. zaawansowane technologicznie modele smartwachy i najnowsze telefony firmy Maxcom.


IFA (Internationale Funkausstellung) to jedne z największych i najstarszych wystaw elektroniki użytkowej i sprzętu AGD na świecie. Wydarzenie odbywa się raz w roku w Niemczech od 1926 roku. Tegoroczna edycja odbyła się stacjonarnie w Berlinie, w dniach 2-6 września 2022 roku.

Targi są głównym miejscem wystawowym dla kluczowych detalistów, ekspertów z branży elektronicznej i mediów. To okazja do prezentacji najnowszych trendów oraz nowości na kolejny rok i pokazania światu efektów wieloletnich badań i prac prowadzących do stworzenia nowych produktów.

W tym roku Maxcom zaprezentował na swoim stoisku najnowsze smartwatche FW52, FW55 i FW58, które jesienią będą dopiero wprowadzane do oferty marki. Nie zabrakło również flagowych produktów Maxcom, czyli klasycznych telefonów z tradycyjną klawiaturą dla wymagających użytkowników. Tym razem w sieci 4D.

Wśród dostępnych już w sprzedaży nowości, na targach pojawiły się: klasyczny MM142, MM236, biurkowe: MM28D, MM35D, dla seniora MM817, MM426. Poznamy też premiery telefonów: MM104, MM39D, a także MM827.

Pozostaje zatem czekać na więcej informacji o specyfikacji najnowszych urządzeń spot polskiej marki.

źródło: informacja prasowa Maxcom / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *