Sonos Sub Mini – subwoofer o potężnej mocy 

Sonos rozszerza portfolio produktów kina domowego o nowy subwoofer Sub Mini, który zapewnia głęboki, zrównoważony bas w mniejszych pomieszczeniach. Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży od 6 października 2022roku w dwóch kolorach: matowej czerni i bieli, w cenie 2399 PLN.


Sonos Sub Mini to bezprzewodowy subwoofer o potężnej mocy. Sprzęt jest dostosowany do mniejszych pomieszczeń zarówno pod względem zbalansowanego basu, jak i kompaktowego rozmiaru. Urządzenie powstało na bazie doświadczeń firmy w projektowaniu subwoofera Sonos Sub. Mniejszy sprzęt również gwarantuje głęboki bas bez zniekształceń, zamknięty w eleganckiej, cylindrycznej obudowie.  

Wkroczyliśmy w erę bardziej świadomego streamingu, w której na pierwszym miejscu stawiamy nie ilość, a jakość. Zarówno twórcy, jak i platformy, inwestują w technologie angażujące odbiorców i wypełniające przestrzeń muzyką oraz skupiają się na dźwięku premium. Sub Mini to wyczekiwane urządzenie, które uzupełnia naszą linię produktów kina domowego. Dzięki niemu użytkownicy będą mogli doświadczyć dźwięku w jakości kinowej i poczuć się niczym główny bohater filmu lub ulubionej gry.

– komentuje Maxime Bouvat-Merlin, wiceprezes Sonos ds. hardware.

Niewielki rozmiar, potężne brzmienie 

Sub Mini, a także soundbary Sonos Beam Gen 2 i Ray powstały, by zapewnić wrażenia dźwiękowe na miarę sali kinowej w naszych domach. Streamowanie ulubionych treści nabiera jeszcze większej głębi.  

Oto najważniejsze cechy Sub Mini

Dostępność i cena 

Sub Mini będzie dostępny w globalnej sprzedaży od 6 października 2022. Jego cena w Polsce to 2399 PLN. Urządzenie można kupić w sklepie internetowym Sonos oraz w autoryzowanych salonach partnerskich.  

O firmie Sonos

Sonos to jedna z czołowych marek specjalizujących się w doświadczeniach dźwiękowych. Firma stworzyła pierwsze bezprzewodowe urządzenia domowe multi-room audio. Dzięki jej innowacjom użytkownicy mają dostęp do swoich ulubionych treści oraz zyskują nad nimi pełną kontrolę. Sonos znany jest z zapewniania niezrównanych doświadczeń dźwiękowych, przemyślanego designu wpasowującego się w każdy dom. To także prostota użytkowania i otwartości platformy. Sonos sprawia, że każdy może uzyskać dostęp do całej gamy treści dźwiękowych. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Santa Barbara w Kalifornii.

źródło: informacja prasowa Sonos / Sarota PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *