Roadwarden trafi do graczy we wrześniu

Wydawca Assemble Entertainment z radością ogłasza, że Roadwarden, ilustrowany, tekstowy RPG stworzony przez Moral Anxiety Studio, trafi na komputery graczy już 8 września 2022!


Roadwarden łączy w sobie cechy rozgrywki RPG, visual novel, gier przygodowych oraz paragrafowych. Tytuł stanowi oryginalne przygodowe doświadczenie poprzez połączenie rozbudowanych dialogów, łamigłówek, zarządzania ekwipunkiem, wyboru umiejętności oraz system postępów. Z ponad 40-godzinną rozgrywką oraz setkami tysięcy linii dialogowych i nielimitowanymi możliwościami, Roadwarden jest prawdziwie epickim i niepowtarzalnym doświadczeniem. W tej przygodzie nie ma dwóch takich samych historii.

Jaka to historia?

W Roadwarden wcielimy się w wędrującego poszukiwacza przygód, posłańca i bohatera do wszelkich zadań w magicznym, ale niebezpiecznym świecie. Historia zaczyna się w momencie, w którym otrzymujemy misję od wpływowej gildii kupieckiej. Celem podróży jest tajemniczy półwysep, gdzie organizacja może poszerzyć swoje wpływy. Naszym zadaniem jest zbadać miejsce i pozyskać jak najwięcej informacji, by odkryć sekrety skrywane przez okolicę. To niebezpieczne, ale równie godne szacunku zadanie – czy macie odwagę i spełniacie wszystkie wymagania, by zyskać tytuł Roadwardena?

Żeby wejść w buty śmiałka, gracze muszą przygotować się na postawienie własnego życia na szali. W przeciwnym razie w ponurym świecie nie zajdą żadne zmiany. Tam, gdzie większość kręci nosem na samotną podróż, tam Roadwarden z radością przyjmuje kolejne wyzwanie i spełnia daną obietnicę, chroniąc podróżnych, godząc zwaśnione wioski, wspierając zmęczonych kupców i odpierając atakujących przeciwników, takich jak bandyci czy nieumarli.

Kluczowe cechy gry:

Roadwarden pojawi się 8 września 2022 na platformie Steam i kosztować będzie 57,99 PLN.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *