Prosto z pieca na Xbox One – Pizza Tycoon zmierza na konsole

Dzięki współpracy wydawcy Assemble Entertainment z Gentlymad Studios oraz Godspeed Games rośnie kolejny pizzowy gigant! Pizza Tycoon, symulator zarządzania lokalem gastronomicznym jest już dostępny na Xboxie One. Gra formuje bazę z klasycznych gier ekonomicznych i przyprawia je elementami symulacji, serwując potężny wypiek. Dając całkowitą dowolność, gracze mogą otwierać lokale na całym świecie i wybrać własną ścieżkę na szczyt.


Stworzone przez Gentlymad Studios i wydane przez Assemble Entertainment, Pizza Tycoon jest symulatorem, w którym gracze przejmą opiekę nad rzymską pizzerią. Początki będą jednak skromne. Celem graczy jest stopniowe rozbudowywanie przedsiębiorstwa, aż wreszcie trafi ono na sam szczyt branży i otrzyma tytuł najpopularniejszej pizzerii na świecie.

Jak osiągnąć cel?

Żeby osiągnąć ten cel, gracze będą musieli zaopiekować się każdym aspektem pracy lokalu. Pizza Tycoon nie stawia ograniczeń – liczba dostępnych dodatków pozwoli pizzamanom na stworzenie dowolnej pizzy, a to z pewnością zaimponuje najbardziej wybrednym amatorom włoskiego specjału. Maksymalną wydajność można osiągnąć przez dokładne zarządzanie pracownikami. Właściciel lokalu nie powinien zostawać w tyle – gracze mogą rozwijać swoje umiejętności w zakresie projektowania wnętrz, urządzając lokal zgodnie z własnymi upodobaniami. W ekstremalnych sytuacjach zawsze można odnieść się do bardziej wątpliwych metod, aby upewnić się, że konkurencja pozostanie w tyle.

Kluczowe cechy Pizza Tycoon:

Pizza Tycoon, jest już dostępne na konsole Xbox One w cenie 69,99 PLN. Jest także premierową, 20% zniżką. Gra ukaże się również na konsolach Nintendo Switch oraz PlayStation 4 już 23 lutego 2023.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *