OPPO globalnym partnerem Wimbledonu

OPPO już czwarty rok z rzędu jest oficjalnym partnerem turnieju Wimbledon. Z tej okazji producent udostępni fanom nowe, tenisowe doświadczenie AR w technologii CybeReal 2.0.


OPPO stworzyło nowe doznanie AR w swojej autorskiej technologii CybeReal 2.0, by uczcić setną rocznicę powstania najsłynniejszego kortu tenisowego na świecie – Centre Court. Dzięki nowej technologii, fani będą mieli okazję doświadczyć historycznych momentów, które miały miejsce na korcie na przestrzeni lat. Do swojego otoczenia AR mogą przenieść legendarne tenisistki i tenisistów z różnych dekad oraz zobaczyć ich najlepsze zagrania. Taką możliwość będą mieć w trakcie trwania tegorocznej edycji, odwiedzając strefę OPPO – oficjalnego partnera turnieju. Technologia OPPO pozwoli zobaczyć historię Wielkiego Szlema z nowej perspektywy, na miarę XXI wieku.

OPPO już po raz czwarty wzbogaca technologiczne przeżycia fanów Wimbledonu. Zaangażowanie w wydarzenia sportowe jest dla marki fantastyczną okazją do zaprezentowania naszych wartości i idei w myśl Inspiration Ahead. Rozumiemy je jako pewność siebie, determinację i grację, gdy stawiamy czoła wyzwaniom i przełamujemy impas. Co ma także duże przełożenie w świecie sportu.

powiedział William Liu, Prezes Globalnego Marketingu OPPO

Tenisowe doznanie w wirtualnym świecie OPPO CybeReal 2.0.

W tym roku mija sto lat odkąd powstał Centre Court, który jest uważany za najsłynniejszy kort tenisowy na świecie. To również czwarty rok OPPO jako oficjalnego partnera turnieju. Z tej okazji producent udostępni fanom tenisa nowe doznanie AR w swojej aplikacji CybeReal 2.0. Umożliwia ona stworzenie wirtualnej repliki świata rzeczywistego. Wszystko to dzieje się za pomocą kamer smartfonów, czy czujników Bluetooth. Technologia ta łączy w sobie zarówno świat fizyczny, jak i wirtualny, dając szereg kreatywnych możliwości, dzięki najnowszym osiągnięciom OPPO w dziedzinie obliczeń przestrzennych i lokalizacji. CybeReal 2.0 może zapewnić bardzo dokładne pozycjonowanie i orientację w środowiskach fizycznych przy jednoczesnym niskim zużyciu energii przez urządzenia. Jak wygląda świat OPPO CybeReal 2.0 można zobaczyć na wideo.

OPPO i Wimbledon 2022

Osoby, które podczas Wimbledonu 2022 pojawią się w strefie OPPO, będą mogły doświadczyć nowego rozwiązania AR na Find X5 Pro. Smartfon charakteryzuje się zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi i wideo, futurystycznym designem oraz jakością klasy premium. Fani przeniosą legendarne ikony tenisa do swojego otoczenia. Przez to z nowej perspektywy spojrzą na historyczne momenty, które odbywały się na słynnym londyńskim korcie Centre Court.

Jego nazwa wywodzi się od lokalizacji głównego kortu w pierwotnej siedzibie All England Croquet Club przy Worple Road. Główny kort znajdował się w centrum wszystkich pozostałych. Nazwa została zachowana, gdy klub przeniósł się do obecnej lokalizacji przy Church Road w 1922 roku. Pierwszy mecz na nowym obiekcie rozegrany został 26 czerwca 1922. Kort jest miejscem rozgrywania wszystkich półfinałów oraz finałów. Mieści prawie 14 tysięcy miejsc, a podczas meczu widzom serwuje się truskawki z bitą śmietaną, co stało się symbolem Wimbledonu.

Więcej o smartfonie OPPO Find X5 dowiecie się w tym artykule.

źródło: informacja prasowa OPPO Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *