Premiera Sunrise GP coraz bliżej!

Twórcy z Garage 5 wraz z wydawcą Gamedust zaprezentowali najnowszy zwiastun wyścigowej gry Sunrise GP. Tytuł ten zadebiutuje na konsolach Nintendo Switch jeszcze w tym roku, jednak dokładna data premiery zostanie ogłoszona za jakiś czas. Mamy nadzieję, że będzie to niebawem. Nadchodząca gra aż kipi arcadowym klimatem, pastelowymi barwami kojarzącymi się z latem i dobrą zabawą!


W Sunrise GP uczestnicy wyścigów spotkają się na linii startu o wschodzie słońca. Zasiądą w pojazdach, które będą się od siebie różnić dynamiką oraz sposobem prowadzenia, a następnie wcisną gaz do dechy. Tylko po to, by walczyć o zwycięstwo w Grand Prix. Maszyny pojawiające się w grze swoją stylistyką nawiązują do klasyków z terenów wschodniej Europy. Sunrise GP to wyścigowa rywalizacja na wielu zróżnicowanych torach. Kolejne wyścigi z cyklu przeniosą graczy w nowe zakątki świata, gdzie podejmować będą rozmaite wyzwania.

Rywalizacja nie ograniczy się jednak wyłącznie do trybu jednoosobowego. W Sunrise GP będziecie mogli zagrać ze znajomymi na jednej kanapie, a to za sprawą trybu wieloosobowego z podzielonym ekranem, nawet dla czterech osób. Gracze dostaną także dostęp do trybu wyzwań, quick race oraz tryb fotograficzny, który pozwoli stworzyć wyjątkowe screenshoty.

Najważniejsze cechy gry Sunrise GP

Prace nad grą są już na bardzo zaawansowanym etapie. W najbliższych tygodniach twórcy ujawnią nam dokładną datę premiery gry na konsolę Nintendo Switch. Będzie ona miała miejsce jeszcze w tym roku! My nie możemy się już doczekać i z niecierpliwością czekamy. W końcu, ściganie się bez możliwości otrzymania mandatu to najlepsze, co można zrobić.

źródło: informacja prasowa Galaktus PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *