Ponad 15 milionów graczy skorzystało z darmowego Dying Light Enhanced Edition na Epic Games Store

Techland – twórca i wydawca gier z serii Dying Light – ogłosił, że ponad 15 milionów graczy odebrało Dying Light Enhanced Edition na platformie Epic Games Store. Gra była oferowana graczom za darmo w dniach 6-13 kwietnia 2023 w ramach akcji Darmowy bilet do Harran.


Twórcy są wdzięczni, że tylu fanów i graczy tak bardzo interesuje się grą. Po raz pierwszy w historii mogli zobaczyć rekordową liczbę ponad 760 tys. grających w ten tytuł równocześnie. Ten wynik przekroczył najśmielsze oczekiwania i jest świadectwem nieustającej popularności gry.

Zawsze jesteśmy blisko naszej oddanej społeczności i to samo podejście stosujemy w przypadku Dying Light 2 Stay Human. W zeszłym tygodniu wydaliśmy ważną aktualizację Krwawa Jatka. Zmienia ona rozgrywkę, walkę oraz dodaje nowe możliwości craftingu broni. Jednak to dopiero początek. Na ten rok i przyszłe lata mamy zaplanowane mnóstwo dodatkowej zawartości. Dawanie graczom nowych sposobów doświadczania gry to nasz priorytet. Dzięki temu udowodnimy, że ta seria jest topową serią gier o zombie.

– mówi Oleg Klapovskiy, szef działu wydawniczego Techlandu.

Dying Light to pierwotnie wydana w 2015 roku pierwszoosobowa gra akcji, która łączy w sobie cechy produkcji survivalowych i horrorów. Wersja Enhanced Edition zawiera wiele usprawnień i dodatków, które pojawiły się od czasu premiery. Należą do nich ulepszenia graficzne, zupełnie nowe mechaniki oraz wzbogacające zawartość DLC. Gra ciągle cieszy się ogromną popularnością i ma oddaną grupę fanów. Gra zdobyła również uznanie krytyków, którzy chwalili wciągający model rozgrywki, świeże rozwiązania oraz system dnia i nocy, który wprowadził zupełnie nową jakość do gier o tematyce zombie.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *