Achilles: Legends Untold – roadmap Q2/Q3

Dark Point Games, twórca pełnej akcji action RPG osadzonej w starożytnej Grecji – Achilles: Legends Untold, przygotowuje się na premierę gry na konsole. Mowa o PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox X/S. Dodatkowo, z myślą o zapewnieniu graczom równego dostępu do pełnej wersji oraz zapewnieniu wielu nowych funkcjonalności i treści, premiera pełnej wersji na PC została odroczona na trzeci kwartał 2023 roku. Równocześnie z premierą na urządzenia Sony i Microsoft.


Równoczesne wydanie gry na pecety i konsole, a co za tym idzie przesunięcie premiery pełnej wersji gry na pecety pozwoli nam w pełni wykorzystać potencjał, jaki drzemie w Achillesie. Dzięki temu będziemy mieć dla Was dodatkowy content, który doda jeszcze więcej różnorodności i wzbogaci rozgrywkę. Będziemy nadal słuchać Waszych opinii, co pozwoli lepiej dostosować grę do Waszych potrzeb i oczekiwań. Ostatecznie, chcemy, by każdy gracz mógł korzystać z gry na swojej ulubionej platformie. Zatem premiera pełnej wersji będzie dostępna na wszystkich głównych platformach. Każdy z tych kroków jest niezbędny, byście mieli niezapomniane doświadczenia i żebyśmy osiągnęli sukces w świecie gier wideo.

– mówi Paweł Waszak, CEO Dark Point Games.

Warto zaczekać

Zmiana daty premiery daje devteamowi nie tylko więcej czasu na dostarczenie dodatkowych treści. Umożliwi to także dalsze usprawnianie i testowanie gry, dzięki czemu będzie ona jeszcze bardziej dopracowana. Ponadto, również sami gracze zyskują więcej czasu, by cieszyć się wczesnym dostępem i mieć realny wpływ na jej ostateczne kształtowanie.

Jesteśmy zespołem, który kocha tworzyć gry dla naszych graczy, a przeniesienie terminu wyjścia z trybu Early Access to dla nas okazja, by dostarczyć Wam jeszcze więcej fantastycznych funkcjonalności i contentu na konsole i pecety. Chcemy, by gra Achilles: Legends Untold była jak najlepsza. Dlatego nasz zespół będzie nieustannie pracował, by regularnie wprowadzać nowe immersyjne treści, które będą pojawiać się będą aż do premiery w trzecim kwartale. Bądźcie gotowi na niezapomnianą przygodę w antycznej Grecji!

–  tłumaczy Paweł Waszak.

Nie możemy się doczekać!

Twórcy nieustannie usprawniają jakość rozgrywki, ulepszają system walki, system sterowania, wydajność, stabilność i balans gry. Graczy Achilles Legends Untold czeka także wiele emocjonującego i dopracowanego contentu w najbliższych miesiącach. Zespół Dark Point Games planuje wydać przynajmniej dwie duże aktualizacje przed premierą pełnej wersji gry. Będą one zawierać mnóstwo nowych funkcjonalności. Fani będą mogli cieszyć się nowymi, dużymi mapami. Ponadto pojawią się nowi bossowie i minibossowie, przeciwnicy, rozwinięta fabuła, osiągnięcia, przemodelowany co-ope i system rozwoju postaci. Pojawią się także akcje GAIA oraz wiele innych przedmiotów. Czas rozgrywki planowany jest na około 20 – 30 godzin, nie licząc trybu New Game +.

To wszystko sprawi, że będziecie mieli jeszcze więcej sposobów na wcielenie się w postać Achillesa i przetrwanie w brutalnym świecie inspirowanym starożytną Grecją. Nie zdradzamy jednak naszych wszystkich asów w rękawie! Z czasem pokażemy, co jeszcze dla Was szykujemy.

źródło: informacja prasowa Galaktus PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *