Polska firma na targach MWC w Barcelonie

Polska marka Maxcom stale rozwija swoje portfolio. Trzeba przyznać, że ich produkty stają się coraz bardziej konkurencyjne i dopasowane do zróżnicowanych potrzeb konsumentów. Firma pojawi się na Targach MWC Barcelona 2021 (28 czerwca – 1 lipca 2021). To właśnie tam zostaną zaprezentowane urządzenia oraz kilka nowości polskiego producenta.


Bardzo cieszymy się z naszego udziału w Targach MWC w Barcelonie. Potrzeby konsumentów na całym świecie są zróżnicowane, dlatego stale udoskonalamy naszą ofertę produktową. Obecnie Maxcom to nie tylko rozwiązania telekomunikacyjne dla seniorów, ale również telefony wzmocnione dla wymagającego użytkownika, szeroka oferta wearables czy rozwiązania z zakresu elektromobilności. Podczas Targów MWC skupiamy się oczywiście na kategorii telefonów oraz powiązanych z nimi sprzętów jak smartwatche. 

powiedział  Krzysztof Kogut, Marketing Director w Maxcom S.A.

Co zostanie zaprezentowane?

Jednym z prezentowanych urządzeń będzie telefon komórkowy Maxcom Comfort MM735. Został zaprojektowany z myślą o osobach starszych. Model ten ma stać się bezpiecznym i wygodnym pomocnikiem dla każdego seniora. Ponadto telefon sprzedawany jest w zestawie z wodoodporną opaską SOS. Posiada ona przycisk alarmowy. Po jego naciśnięciu telefon połączy się z numerem alarmowym 112. Może również wysłać bliskim wiadomości z lokalizacją i linkami do Google Maps i OpenStreetMap lub wybierać numer kontaktu ICE w trybie głośnomówiącym. Innymi udogodnieniami są np. tryb wysokiego kontrastu wyświetlacza, moduł GPS, dedykowany przycisk latarki i blokowania telefonu z boku obudowy oraz podstawka z funkcją ładowania. 

Kolejna nowość

Maxcom Comfort MK399 to zamknięty w klasycznej formie telefon, skrywający nowoczesne technologie. Urządzenie posiada łączność 4G VoLTE i działa wykorzystując system operacyjny KaIOS. Telefon gwarantuje intuicyjne korzystanie ze skrzynki e-mail, czy najpopularniejszych aplikacji takich jak Facebook, GoogleMaps, Youtube oraz Twitter. Maxcom MK399 to również bezpieczeństwo danych osobowych, którą zapewnia m.in. funkcja anti THEFT. Dwa wyświetlacze i wbudowany router zapewniają wygodę w wykonywaniu codziennych czynności. 

Dodatek do biura

Maxcom Comfort MM42D to telefon stacjonarny, który już nigdy nie będzie kojarzył nam się z nudą. Dzięki możliwości prowadzenia rozmów wideo lub w trybie głośnomówiącym, umożliwia efektowe przeprowadzanie konsultacji. Budowa samego urządzenia zapewnia wygodę użytkowania, a duże przyciski i kolorowy wyświetlacz zwiększą komfort pracy. System 4G VoLTE zapewnia doskonałą jakość dźwięku w prowadzonych rozmowach. Takim telefonem nie pogardzimy w żadnym biurze.

Coś dla lubiących wyzwania

Gamę telefonów wzmocnionych reprezentować będzie model MS572 Smart&Strong. Urządzenie charakteryzuje się odpornością na kurz, wstrząsy i wodę. Potwierdzeniem tego jest nadany urządzeniu certyfikat MIL oraz norma IP68. Maxcom MS572 wyposażono w akumulator o pojemności 4100 mAh, który pozwoli przez długi czas pozostać w kontakcie ze światem nawet podczas outdoorowych wypraw czy prac w terenie. Telefon wyposażono w 3 GB pamięci podręcznej oraz opcjonalnie 32 GB pamięci flash. Wypad w góry? Praca na budowie? Wycieczka po lesie? Z tym telefonem można wszystko!

Firma Maxcom podczas tegorocznej edycji Targów MWC Barcelona 2021 zaprezentuje swoje nowości w kategorii wearables, które wyposażone zostały w najbardziej pożądane przez konsumentów funkcje. Będzie się działo!

Markę można odwiedzić na stanowisku 3G20 w Hali 3. W sumie, gdyby nie praca, chętnie bym się wybrała na wycieczkę po Barcelonie. Jedziemy?

źródło: informacja prasowa Maxcom / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *